BTS نسخه از Galaxy S20+ و جوانه+ رسند در هند, Galaxy S20 فوق العاده در ابر سفید نیز

این BTS نسخه از Samsung Galaxy S20+ و همچنین به عنوان کهکشان جوانه+ BTS Edition در حال حاضر در دسترس برای قبل از رزرو در هند. اگر شما از طرفداران K-Pop sensation و ترجیح می دهند که یک periscope دوربین Galaxy S20 فوق العاده در ابر سفید نیز می تواند از قبل رزرو شده تا به امروز.

شما می توانید پیدا کردن S20+ BTS نسخه در Samsung.com و یا آن را در فرد در سامسونگ منحصر به فرد فروشگاه. این مدل در رنگ رقیق ارغوانی البته) هزینه های INR 88,000 (قیمت به طور منظم S20+ است INR 78,000). آن می آید با برچسب تزئینی به همراه عکس از اعضای BTS.

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition
Galaxy Buds+ BTS Edition

Samsung Galaxy S20+ BTS نسخه • کهکشان جوانه+ BTS Edition

کهکشان جوانه+ BTS Edition (دوباره در مه بنفش) نیز در Samsung.com در حال حاضر برای رفتن INR 15,000 (تا از INR 10,500 به صورت منظم رنگ). این با قرار دادی بنفش کیف و اضافه خواهد شد BTS با مضمون تصاویر پس زمینه و انیمیشن های خود را به Galaxy پوشیدنی برنامه (برای استفاده با دستگاه های دیگر ،

BTS Editions of Galaxy S20+ and Buds+ arrive in India, Galaxy S20 Ultra in Cloud White as well

کهکشان S20 فوق العاده در ابر سفید در دسترس خواهد بود از طریق تمام کانال های خرده فروشی. این INR 98,000 های مشابه به عنوان دیگر گزینه های رنگ. توجه داشته باشید که آن را در دسترس است تنها در مقادیر محدود همان می رود برای Galaxy S20+ BTS.

دو کهکشان flagships و TWS earbuds را در فروش در جولای 10.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de