Huawei Freebuds 3i می رسند در هند برای $135

چند روز پیش هواوی طعنه راه اندازی Freebuds 3i TWS گوشی در هند و امروز این شرکت رسما آنها را به بازار هند برای

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 مرداد 1399

چند روز پیش هواوی طعنه راه اندازی Freebuds 3i TWS گوشی در هند و امروز این شرکت رسما آنها را به بازار هند برای INR9,990 ($135/€115). این Freebuds 3i در آمده کربن سیاه و سفید و سرامیک سفید رنگ خواهد بود و فروخته شده در هند را از طریق آمازون است.در شروع 6 اوت سال 2020 است.

به عنوان بخشی از راه اندازی مشتریان که خرید Freebuds 3i خواهد شد, Huawei گروه 4 به ارزش INR1,999 ($27/€23) به صورت رایگان. این پیشنهاد در دسترس خواهد بود برای اعضای آمازون نخست در آگوست 6 و 7 اما از آن خواهد شد به تمام مشتریان دیگر تا اوت 12.

Huawei Freebuds 3i arrive in India, sales begin August 6

این Freebuds 3i آمده با 10mm پویا رانندگان و پشتیبانی از کنترل های لمسی. دو بار ضربه بزنید بر روی earbud اجازه می دهد تا شما را به بازی/توقف موسیقی و یا پاسخ/پایان تماس در حالی که یک شیر طولانی اجازه می دهد تا شما را به سرعت فعال/غیر فعال کردن فعال لغو سر و صدا.

Huawei Freebuds 3i arrive in India, sales begin August 6

این Freebuds 3i کشتی با سیلیکون راهنمایی از چهار اندازه های مختلف به ارائه بخوبی و بهتر از مهر و موم و هر جوانه امکانات 3-میکروفن سیستم که شامل دو میکروفون در سمت بیرونی و یکی در داخل. به بیرون رو انتخاب میکروفون صدای خود را در حالی که تنها میکروفون در طرف داخلی دریافت صدای انجام شده در داخل گوش خود را به منظور افزایش کیفیت تماس.

Huawei Freebuds 3i arrive in India, sales begin August 6

این TWS گوشی همچنین قابلیت لغو سر و صدا فعال است که هواوی ادعا می کند کاهش سطح سر و صدا تا 32 دسی بل است.

این Freebuds 3i آمده با بلوتوث 5.0 و هر وزن 5.5 گرم بسته بندی 37 میلی آمپر باتری ارائه می دهد که تا 3.5 ساعت از پخش یک شارژ. و هنگامی که شما جفت آنها را با شارژ مورد است که تساوی قدرت از طریق USB-C پورت و بسته 410 میلی آمپر باتری شما در مجموع تا 14.5 ساعت پخش.

Huawei Freebuds 3i arrive in India, sales begin August 6

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب