سامسونگ جزئیات آن دبیت کارت ورود به آمریکا بعد از این تابستان

سامسونگ اعلام کرد که کار بر روی یک کارت فیزیکی برای رفتن با آن سامسونگ خدمات پرداخت در حالی که پیش و این شرکت

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 خرداد 1399

سامسونگ اعلام کرد که کار بر روی یک کارت فیزیکی برای رفتن با آن سامسونگ خدمات پرداخت در حالی که پیش و این شرکت در نهایت به افشای برخی از اطلاعات بیشتر از طریق یک پست وبلاگ. این سرویس جدید به نام سامسونگ پول توسط SoFi و آن را یکپارچه در حال حاضر موجود سامسونگ پرداخت.

Samsung details its debit card, coming to the US later this summer

سامسونگ پول اجازه خواهد داد که شما برای باز کردن یا خصوصی و یا به اشتراک گذاشته شده حساب و هنگامی که شما خود را دریافت فیزیکی کارت اعتباری شما می توانید آن را فعال کنید با NFC. از آنجا شما می توانید مدیریت تمام امور مالی خود را و رفتن را از طریق خدمات و انجام تقریبا همه چیز شما می خواهید بدون نیاز به تماس و یا مراجعه به یک شعبه بانک است. برداشت پول نقد از Allpoint خود پرداز atm در سراسر ایالات متحده به شما هزینه خواهد شد اما سامسونگ خواهد بازپرداخت هزینه.

Samsung details its debit card, coming to the US later this summer

شما همچنین دسترسی به سامسونگ پاداش برنامه بنابراین شما می توانید امتیاز کسب کنید و با هر خرید. هنگامی که شما در رسیدن به 1 ، 000 امتیاز شما می توانید آنها را به گرو در اوردن آنها را در قالب پاداش نقدی. علاوه بر این شما بالاتر از حد معمول هزینه های بهره در زمانی که صرفه جویی در پول خود را در Samsung حساب پول است.

جالب توجه این است که کارت فیزیکی ندارد آن یا شماره CVV بر روی آن نوشته شده. که اطلاعات فقط در دسترس از طریق سامسونگ برنامه پرداخت.

از آنجا که این سرویس راه اندازی نشده و در عین حال شما می توانید پیوستن به لیست انتظار و شما اطلاع داده خواهد شد هنگامی که آن را بعد از راه اندازی این تابستان.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im