اپل ممکن است بنا به گزارش حرکت 20 درصد از آیفون تولید از چین به هند

با توجه به یک گزارش از خروجی اخبار اقتصادی بارسیب مدیران شده اند جلسه با کلید دولت هند مقامات به بررسی امکان ح

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

با توجه به یک گزارش از خروجی اخبار اقتصادی بارسیب مدیران شده اند جلسه با کلید دولت هند مقامات به بررسی امکان حرکت یک تکه بزرگ از آی فون اپل تولید از چین به هند است. تولید درآمد می تواند افزایش یابد تا آنجا که $40 میلیارد دلار طی پنج سال آینده. این است که با توجه به "مقامات آشنا با این موضوع است."

ما انتظار داریم که اپل برای تولید به 40 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند بیشتر برای صادرات از طریق آن قرارداد تولید کنندگان Wistron و Foxconn اندازهایی مزایای زیر تولید-ارتباط انگیزه (PLI) طرح شد."

اپل لزوما باید یک بازار بزرگ در هند است. با توجه به رسمی اپل می خواهد هند را پایه تولید به طور عمده برای صادرات به احتمال زیاد برای تنوع بخشیدن به تولید آن در خارج از چین است. این گزارش که به اندازه 20 درصد از آی فون اپل تولید می تواند نقل مکان کرد و به هند است.

هند رسمی انتظار تلفن همراه-صادرات به پیش افتادن از 100 میلیارد دلار تا سال 2025. از 2019-2020, گوشی های هوشمند, صادرات به خارج از هند در حدود 3 میلیارد دلار. اپل در حال حاضر تولید برخی از آی فون XR واحد در هند از طریق Foxconn. از طریق Winstron اپل پس از تولید اولین نسل آیفون SE, آیفون 6S و آیفون 7 در هند اما از زمان متوقف شده است.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب