تحلیلگران: گلکسی A51 شد بهترین فروش اندروید در Q1, Galaxy S20+ تنها گل سرسبد در بالا 6

چهار نفر از شش پرفروش ترین گوشی های آندروید در سه ماهه اول این سال ساخته شده توسط سامسونگ نشان می دهد که داده

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

چهار نفر از شش پرفروش ترین گوشی های آندروید در سه ماهه اول این سال ساخته شده توسط سامسونگ نشان می دهد که داده ها توسط Strategy Analytics. دو نفر دیگر شد Xiaomi گوشی های.

Samsung Galaxy A51 (در نسخه 4G) در بالا با سرب راحت – با 6 میلیون واحد حمل آن ساخته شده تا 2.3 درصد از تمام مصنوعی فروخته شده در سراسر جهان در طول Q1. این A51 محبوب است در سراسر جهان به خصوص در اروپا و آسیا.

نزدیک ترین رقیب دیگر مقرون به صرفه مدل – Redmi 8 از Xiaomi ساخته شده است که تا 1.9 ٪ از بازار است. این است که بسیاری از طرفداران در هند و چین است و در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در اروپا نیز هست. SA توضیح می دهد که نگرانی پول در طول همه گیر همراه با کاهش یارانه از حامل باید رهبری مردم را به دنبال مقرون به صرفه تر دستگاه.

Analysts: Galaxy A51 was the best-selling Android in Q1, Galaxy S20+ only flagship in the Top 6

در واقع تنها حق بیمه مدل بالا 6 توسط سامسونگ کهکشان S20+ نشستن سوم با 1.7% به اشتراک بگذارید. این S20 فوق العاده بود که فروش بهتر از حد انتظار در لیست نیست و نه کوچکتر (و ارزان) S20, حتی اگر آن را بسیار نزدیک به S20+ از نظر سخت افزار.

کهکشان A10s و کهکشان A20s بخشی از سامسونگ در تلاش برای تقویت آن ورود به سطح عرضه آن کار می کرد و این دو بودند که برخی از محبوب ترین گوشی ها در سراسر جهان است. این Redmi Note 8 توسط Xiaomi دوم تلفن به آن را در لیست های حق بیمه ارائه شده از آن خواهر و برادر در یک قیمت معقول.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن