Amazfit ZenBuds آمار Indiegogo - سر و صدا جدا از earbuds که به شما کمک کند خواب و تمرکز

وجود دارد مقدار زیادی از TWS earbuds در خارج وجود دارد, اما Amazfit ZenBuds متفاوت هستند – به جای پخش موسیقی خ

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 تیر 1399

وجود دارد مقدار زیادی از TWS earbuds در خارج وجود دارد, اما Amazfit ZenBuds متفاوت هستند – به جای پخش موسیقی خود هدف اصلی است برای کمک به شما یک خواب خوب در شب و تمرکز در طول روز و پیدا کردن خود را در ذن.

جوانه شد رونمایی در CES در اوایل سال جاری و در ادامه به برنده Red Dot Design Award سال 2020 است. در حال حاضر آنها در Indiegogo به دنبال پول خود را برای راه اندازی اولیه.

شما می توانید آنها را برای $69 در اوایل پرنده معامله قیمت خرده فروشی خود را خواهد بود $149. وجود دارد تنها 10 واحد که در آن قیمت به سطح بعدی است $81 (و آن را شامل و ماسک چشم).

ساده ترین مورد استفاده برای Amazfit ZenBuds این است که آنها را و به رختخواب بروید. آنها را پخش صدا از یک کتابخانه متنوع از آرامش بخش صوتی "از متلاطم بروکس به بی سر و صدا جنگل". شما می توانید یک تایمر به طور خودکار متوقف صوتی و یا ترک آن را در تمام شب است. در اینجا برخی از نمونه:

جوانه ها به تنهایی می تواند تا 12 ساعت خود را شارژ مورد می افزاید: یکی دیگر از 56 ساعت از زمان بازی (که 8 full شب از خواب در کل فرض کنید به شما توصیه می شود 8 ساعت در شب).

جوانه خواهد مانیتور خود را در خواب از جمله خواب موقعیت و ضربان قلب. این همچنین بدان معنی است که جوانه می دانید زمانی که شما خواب کاهش یافته به طوری که آنها می تواند به توقف های صوتی به طور خودکار (این هوشمند پخش از ویژگی های).

Amazfit ZenBuds now on Indiegogo - a pair of noise isolating earbuds that help you sleep and focus

اما این پایان نیست – وجود دارد یک زنگ ساخته شده در آن را به آرامی به شما از خواب بیدار. این شروع می شود آرام و به تدریج بلندتر می شود تا زمانی که شما (اما نه با صدای بلند به اندازه کافی برای بیدار کردن کسی که خواب در کنار شما).

شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن ZenBuds در طول روز بیش از حد. آنها سر و صدا-مسدود کردن طراحی (به علاوه کتابخانه از سر و صدا سفید نیز کمک می کند تا بلوک حواس او را پرت). جوانه ها را به شما اطلاع اگر یک تماس مهم در می آید اما به طوری که شما را به طور کامل قطع از جهان است.

Amazfit ZenBuds now on Indiegogo - a pair of noise isolating earbuds that help you sleep and focus

این نیز می تواند به شما کمک کند تمرکز با استفاده از روش Pomodoro که به شما کمک می کند تا شکستن کار به کنترل 25 دقیقه با فواصل استراحت کوتاه در بین. هدف از این روش برای افزایش تمرکز و جریان. نیز وجود دارد ساخته شده است در ورزش تنفس اگر شما نیاز به استراحت.

بدیهی است که برای ماندن در گوش خود را به Amazfit ZenBuds باید بسیار راحت است. هر جوانه وزن آن تنها 1.78 g و طراحی شده است به بند خود را در برابر گوش خارجی, بنابراین آن را نمی لغزش. آنها همچنین باید نرم سیلیکون گوش راهنمایی – جعبه شامل چهار مجموعه در اندازه های مختلف, بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با شما بهترین.

توجه داشته باشید که این نمی تواند مورد استفاده برای گوش دادن به موسیقی آنها تنها به بازی برای تلفن های موبایل از کتابخانه گنجانده شده است. همچنین آنها نمی توانند خود را اندازه گیری ضربان قلب در حین ورزش, این ویژگی در دسترس است تنها در حالی که شما خواب.

اگر شما به ZenBuds در Indiegogo در حال حاضر خود را جفت یا چند جفت بسته به اینکه کدام گزینه را انتخاب کنید) کشتی خواهد شد در ماه سپتامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن