DxOMark می دهد آی فون SE (2020) 101 به طور کلی 84 برای selfies

DxOMark به تازگی منتشر شده و بررسی آن از آی فون SE اصلی و عکاسی از دوربین. آیفون SE دارای دوربین سخت افزار یکس

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 تیر 1399

DxOMark به تازگی منتشر شده و بررسی آن از آی فون SE اصلی و عکاسی از دوربین. آیفون SE دارای دوربین سخت افزار یکسان است که از آی فون XR. این یک 12MP با سنسور f/1.8 دیافراگم مرحله تشخیص فوکوس اتوماتیک OIS و تا 5X زوم دیجیتال. در استانداردهای امروزی آن بسیار اساسی راه اندازی. در ضمن دوربین عکاسی از خود است 7MP سنسور با دیافراگم f/2.2 و لنز فوکوس ثابت.

به طور کلی آیفون SE نشانی از یک کار بسیار خوب در اندازه گیری نوردهی و کنتراست. اپل به صورت خودکار HDR است که به خاطر. این آثار به خوبی برای هر دو محیط داخلی و خارجی, تصاویر و موفق به افشای لباس های تیره و سایه هست. رنگ های قدرت برای آیفون SE. DxOMark ذکر شده به خوبی نشان داده و تعادل رنگ و در نقطه اشباع است.

DxOMark gives iPhone SE (2020) 101 overall, 84 for selfies

فوکوس اتوماتیک, قوی, سریع و مداوم هر چند وضوح مشهود تر است در نور کم عکس. سر و صدا و بافت است که در آن DxOMark دیدم ضعف در دوربین. این سنسور 12MP است rivaled امروزه با وضوح بالاتر سنسور (حتی در بخش بودجه) که با استفاده از صفحه binning برای کاهش نویز و بهبود عملکرد کم نور. سر و صدا و از دست دادن جزئیات بیشتر آشکار است در داخل ساختمان و یا با کنتراست بالا عکس.

پرتره از دوربین اصلی و دوربین عکاسی از خود قابل قبول هستند اما متناقض است. در ضمن نور کم عکاسی نمی آی فون SE قدرت است. هیچ اختصاصی شب حالت عکسبرداری بر روی SE.

شما می توانید از هر دو آی فون SE بررسی دوربین از DxOMark پایین. شما همچنین می توانید با اتمام بررسی کامل ما را از آی فون SE.

منبع: 1 • 2

آخرین مطالب