ما Motorola Moto G 5G به همراه نقد و بررسی فیلم است

موتورولا راه اندازی ارزان ترین 5G گوشی های هوشمند – مجهز به Snapdragon 765. ما همیشه شناخته شده Moto G به پیشن

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 مرداد 1399

موتورولا راه اندازی ارزان ترین 5G گوشی های هوشمند – مجهز به Snapdragon 765. ما همیشه شناخته شده Moto G به پیشنهاد فوتی و فوری بسته بندی در قیمت مقرون به صرفه و با G 5G به علاوه موتور به ارمغان می آورد 5G اتصال به بودجه بخش میانی. با بسیاری از گوشی های دیگر با استفاده از همان پردازنده پر کردن این فضا چه چیزی باعث G 5G به علاوه ایستادگی کردن ؟

این گوشی دارای یک 6.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با 90Hz نرخ تجدید و سینمایی 21:9 نسبت ابعاد ساخت این یکی قد بلند و گوشی های هوشمند. گوشی بدن ساخته شده است از یک قاب پلاستیکی و پشت پانل ولی ما در بر داشت پلاستیکی برای ارائه بهتر گرفتن از شیشه است.

Our Motorola Moto G 5G Plus video review is out

چهار دوربین نصب شده است تا از یک 48MP اصلی دوربین های 8MP فوق العاده گسترده یک 5MP ماکرو و 2MP سنسور عمق. نیز وجود دارد دو دوربین های عکاسی از خود با یک اصلی سنسور 16MP و یک 8MP فوق العاده گسترده است.

دوربین تجربه بیشتر بود گرد با مناسب و معقول دید در شب, عکاسی خوب هنوز هم تصاویر از دوربین اصلی و شگفت انگیزی خوب 4K video – تا زمانی که شما نمی قادر به تثبیت کننده تصویر الکترونیکی.

Our Motorola Moto G 5G Plus video review is out

این نرم افزار بسیاری از آنچه شما می خواهم انتظار از موتورولا با تغییرات جدید در دسترس برای رابط کاربر. موتور اعمال و موتور صفحه نمایش اصلی از ویژگی های مجموعه از موتور و ما خوشحال به آنها را ببینید در اینجا.

Our Motorola Moto G 5G Plus video review is out

وجود دارد مقدار زیادی از رقبا در سال 2020 که در اجرای همان پردازنده و موتور است که در میان ارزان ترین. اگر قیمت از €350 جذاب G 5G به علاوه نمی خواهد نا امید. برای تنها €50 بیشتر شما می توانید یک OnePlus Nord اما ممکن است آن را دشوار است به انتخاب بین این دو زمانی که قیمت یک عامل تصمیم گیری است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de