هارد اکسترنال فروشگاه بامیلو آی تی

شما باید آلودگی و گرد و غبار را به دست کم برسانید و تهویه هوا را حداکثر کنید. در مقال، در صورتی که ارتفاع عمر،

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مهر 1401
شما باید آلودگی و گرد و غبار را به دست کم برسانید و تهویه هوا را حداکثر کنید. در مقال، در صورتی که ارتفاع عمر، شتاب جابجایی دیتاها و مقاومت به جهت شما اساسی هست و محدودیت دارایی ندارید خرید کردن SSD توصیه می‌شود. همه دستمزد مادی و معنوی این وب وبسایت به جهت شرکت فارِس آتیه خط مش سفید ( دکان آنلاین فارس بازار ) محفوظ می باشد. همین گروه تغییرات متعددی در مشتری مداری، خدمات پس از فروش و ورود محصولات رشته ای به همین صنعت به وجود آورده است. حتی هنگامی که از این کابل استفاده می‌کنید نیز احتمال زخم دیتاها به صفر نمی‌رسد و اگر اطلاعات شما با و اصلی میباشند می‌بایست پیش بینی ها اضطراری برای باز‌نگری صحت و طولانی تر نمودن قابلیت بازیابی داده ها را در حیث داشته باشید. در طرف دیگر SSD ابزاری الکترونیکی میباشد که سوای نیاز به قطعات مکانیکی، اطلاعات را در خود مراقبت می‌کند.
  • از آنجایی که هاردهای اکسترنال، امکان حمل دارند، پس باید در برابر ضربه مقاومت لطف داشته باشند.
  • اگر می خواهید بدانید چرا‌ هارد اکسترنال صدا می‌دهد، به شما می‌گوییم، این صدا به عامل چرخش همین دیسک مغناطیسی است.
  • سیلیکون پاور یکی از از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات جانبی کامپیوتر و لپ تاپ هست و به خصوص پیکان دیسکهای اصلی کیفیتی ساخت می‌کند.
  • در نگاه نخستین به محض این‌که هارد اکسترنال و پیکان مموری را بازدید کنید، متوجه تفاوت بعد ها آن ها می شوید.
  • اگر می خواهید هاردی اصلی امکان حمل‌ونقل آسان و اهمیت کارایی بالا خریداری کنید، هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت آیتم لطف به جهت شماست.
یکی از بهترین رویه هایی که شما می توانید به جهت نگهداری و حراست از اطلاعاتتان انتخاب کنید، خرید کردن هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 4 ترابایت است. خب بدون شک گاهی اطلاعاتی در کامپیوتر یا این که لپ تاپداریم که میترسیم داده ها بپرد یا این که به هر علتی از دست برود‌. در این رخ خیالتان سهل وآسان میباشد که درصورتیکه به هر علتی آن داده ها نیز از در میان رفت شما نسخه برداری شده ان را هارد اکسترنال ذخیره کرده اید. مهم یک کپی پیست معمولی می توانید اطلاعات را در هارد اکسترنال انتقال دهید. چنانچه میخواهید بدانید که آیا‌ هارد اکسترنال به تلفن همراه وصل می شود یا نه؟ باید بگوییم این کار قابلیت پذیر است. احتمالاً می‌پرسید چرا‌ هارد اکسترنال به موبایل وصل نمی‌شود؟ به همین برهان که باتری تلفن همراه شما نمی تواند منشاء انرژی کافی برای‌ هارد اکسترنال را ساخت کند.

مقایسه محصولات

از دیگر امکانات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال می اقتدار به سیستم رمز گذاری بر روی هارد اکسترنال اشاره کرد که مدام محافظ مطمئنی برای دیتاها شما می باشد . قابلیت ضد ضربه و ضد گرد و غبار و ضد آب بودن در سری هارد های وسترن دیجیتال وجود ندارد و در شکل نیاز می توانید به هارد اکسترنال های شرکت ای داده و سیلیکون پاور مراجعه نمائید . از رقبای جدی شرکت وسترن دیجیتال در حوزه ساخت هارد اکسترنال اهمیت امکان پشتیبان گیری اطلاعات می اقتدار از شرکت سیگیت اسم موفقیت . ویژگی حیاتی به جهت خرید هارد اکسترنال ، امکان ضد ضربه و ضد آب بودن آن می باشد که کمپانی های مهمی در همین زمینه اقدام به عمل می نمایند . از جمله همین شرکت ها می اقتدار به هارد اکسترنال ضد ضربه سیلیکون پاور و هارد اکسترنال ضد ضربه ای داده اشاره کرد . یکی از نکته ها حیاتی به جهت خرید همین فرآورده ، مقاومت آن در برابر خطرات احتمالی مثل افتادن ویا ضربه دیدن و یا در معرض گرد و خاک و آب قرار گرفتن می باشد که به استدلال الکترونیکی بودن قطعات داخلی همین متاع جراحت شدیدی به آن وارد می شود . عمومی خرید هارد اکسترنال در صورتی که چه در تنظیم یک سیستم کامپیوتری در فی مابین قطعات کامپیوتر که تنظیم می کنید اضطراری نمیباشد اما کاربردهای بسیار دیگری دارااست که از جمله آن ها می توان به جابجایی پر سرعت ودسترسی آسان به دیتاها گزینه نیاز در هر مکانی اشاره کرد. همگی برندهای ایجاد کننده هارد اینترنال در راستا ساخت هارد اکسترنال هم کار دارا‌هستند که از مثال های شناخته شده آن می اقتدار به برند وسترن دیجیتال ، سیلیکون پاور ، ای دیتا و سیگیت اشاره کرد. اهمیت در نظر گرفتن ویژگی های بالا به راحتی می توانید از طرز این کاغذ اشکال هارد اکسترنال ضد آب، ضد ضربه و ضد شوک را تماشا نموده، آیتم آیتم نظر خویش را گزینش کرده و دارای تکمیل سبد خرید کردن آن را از دکان اینترنتی تکنوسان تهیه نمایید. قبل از خرید حافظه ای مهم سرعتِ زیاد، اولیه مطمئن شوید که کامپیوترتان اصلی شیارهای نوین برای جابجایی پر سرعت دیتا ها هستند. استانداردهای متنوعی در همین قسمت میباشد مثل تحمل-پذیری در برابر سقوط از طول 1.5 متری، مدرک IP68 به جهت به طور کامل ضد آب بودن و... معمولا، هاردهای اکسترنال ضد ضربه و ضد آب اندکی تبارک تر از مدل های شبیه بی آلایش خود هستند.

هارد اکسترنال ای داده جور HD770G اهمیت ظرفیت 1 ترابایت

هاردهای لپ‌‌تاپ فرم‌فکتور ۲.۵ اینچی دارا‌هستند در صورتی که هارد‌های کامپیوتر دسکتاپ عموما ۳.۵ میلی‌متری هستند. از طرز بخش راهنمای خرید کردن می‌توانید محصولات برتر بازار که زومیت آن را توصیه می‌نماید را هم مشاهده کنید. همچنین در بخش پرسش و پاسخ می‌توانید پرسش‌های خود را مطرح کنید، تیم زومیت و اعضا در اسرع وقت به پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد. هارد اکسترنال جدید samsung ،‌ هارد اکسترنال ال جی و‌ هارد اکسترنال شیائومی نیز محصولاتی میباشند که بوسیله برندهای به نامِ زمینه تکنولوژی طراحی و عرضه شده‌اند. بیشتر اوقات پاسخ سوالاتی نظیر چرا‌ هارد اکسترنال شناخته نمی شود یا چرا‌ هارد اکسترنال در سیستم بالا نمی‌آید را باید در اتصال کابل‌ها کاوش کنید. کابل‌ هارد اکسترنال قابل حمل به طور معمول ظریف هست و درصورتیکه به صحت از آن حفظ نکنید، ممکن میباشد دچار قطعی شود. ولی عوامل دیگری هم روی سرعت تلاوت و نوشتن‌ هارد اکسترنال تاثیر دارند. اما به طور کلی برای آرشیو نمودن اطلاعات سرعت 5400 به دور در دقیقه کافی می باشد و اگر میخواهید برای نقل و انتقال دیتاها از‌ هارد اکسترنال به کارگیری نمایید یا اطلاعات را روی‌ هارد ویرایش کنید، به دنبال شتاب 7200 به دور بر دقیقه باشید. انواع‌ هارد اکسترنال 2 ترابایت و بیشتر را می‌توانید به عنوان هادرهای رومیزی تنظیم نمایید تا دردسری به جهت ارتقا حجم سیستم رایانه‌ای خویش نداشته باشید.

هارد اکسترنال ای داده مدل HD770G گنجایش 2 ترابایت

دسته‌بندی دیگری که به جهت هارد دیسک‌ها به کار گیری می شود به شکل ذیل است. در صورتی که سرعت انتقال دیتاها برای شما حیاتی دارد، خوبتر هست مبادرت به خرید فلش مموری کنید و از خریدتان لذت ببرید. آداپتور ملازم هارد اکسترنال رومیزی را به برق متصل کرده و به هارد از طریق پورت منحصربه‌فرد آداپتور متصل کنید. هارد External قابل حمل به طور معمول در ترازو های کوچک‌تری ایجاد می‌شود و همانطور که از اسم آن پیداست، به راحتی درون کیف، کوله پشتی، جیب و یا.. ولی قبل از خرید آن، بایستی از مواردی اطلاع داشته باشید تا خریدتان هوشمندانه باشد. در درحال حاضر حاضر، هاردهای اکسترنال اصلی ظرفیت های 500 گیگابایت، 1 ترابایت، 2 ترابایت و حتی فراتر نیز به فروش می رسند. شاید فکر نمایید که اشغال 1 ترابایت (1000 گیگابایت) فضا غیرممکن است؛ ولی زمانی که استعمال از هارد اکسترنال فروشگاه را برای انتقال داده هایتان را شروع کردید، می فهمید که یک حافظه 1 ترابایتی را تا چه حد سرعت بالا می توان پر کرد. خصوصیت های یک هارد اکسترنال در ادامه نگاهی داریم به ویژگی ها و مشخصاتی که باید پیش از خریدن یک هارد اکسترنال به آن توجه داشته باشید. چنانچه قصد خرید کردن قطعات دیگر کامپیوتر مثل هارد اینترنال یا درایو نوری را د ارید، می‌توانید از نحوه کاغذ تاپ رایان مبادرت فرمایید. اما‌ هاردهای رومیزی خارجی دسته‌ای از حافظه‌ها میباشند که به جهت استعمال از آنان به مرجع برق نیاز دارید. چرا که این حافظه‌ها بیشترین کاربرد را در آرشیو و نگهداری از داده ها شما دارند. هاردهای ۷۲۰۰ دور بر دقیقه نسبتاً ۳۰ درصد سریع‌تر از مدل‌های ۵۴۰۰ هستند؛ عمده هارد اکسترنال‌ها و اینترنال‌ها عادی بازار از نوع ۵۴۰۰ میباشند اساسی این درحال حاضر حساس پرداخت هزینه عمده توانمند به خرید کردن مدل‌های اینترنال دسکتاپی و رومیزی نیز خواهند بود. بر خلاف SSD‌ها هاردها در ظرفیت‌های دوچندان بالایی ساخت و عرضه می‌شوند. عموما در کامپیوترها عضو قوی به اتصال بیش از یک هارد دیسک به مادربرد است ولی همین قابلیت در لپ‌تاپ‌ها عموما وجود ندارد؛ بنابراین می بایست پیش از تعیین هارد به گنجایش و کاربرد آن اعتنا کنید. هاردهای اینترنال و اکسترنال ساده همانطور که از نام آن ها مشخص هست برای اعضا عادی درنظر گرفته شده است.

از کجا‌ هارد اکسترنال بخرم؟

آیا هارد ضدآب و ضد‎ضربه می‎خواهید؟ که حساس یه خرده تحقیق و جست‎جو در بازار می‎توانید هارد ‎اکسترنال مورد نیاز خویش را تهیه و تنظیم کنید. هارد‎ اکسترنال یک دستگاه ذخیره سازی خارجی است که از آن به جهت ذخیره‌ سازی اطلاعات، داده‎ها و فایل‎های مهم و حیاتی ارزش و یا این که انتقال داده ها از یک سیستم به سیستم دیگر استفاده می‎کنیم. هارد ‎اکسترنال در واقع همان هارد‎ دیسک داخلی کامپیوتر، که تنها از لحاظ ظاهری و درگاه اتصال گوناگون است. در صورتی که فریم هارد ‎اکسترنال را گشوده کنید، در ذیل کادر یک هارد ساده می‎بینید. پورت‌های هارد اکسترنال به شکل USB طراحی شده‎اند و قابلیت و امکان اتصال به هر دستگاهی حساس پورت USB را دارند. ولی بااین‌حال، سه شرکت توشیبا ، سیگیت و وسترن دیجیتال ، معروف‌ترین‌های این حوزه هستند. ای داده یکی از از برگزیدگان شرکت های ایجاد کننده قطعات کامپیوتری میباشد که محصولات فراوان اهمیت کیفیتی را با دقت به نیازهای مخاطبان تولید و عرضه می کند. هارد اکسترنال HD770G یکی از از دسته های 2 ترابایت همین کمپانی میباشد که اعضا برای ذخیره بازی های خویش بر روی PS5 از آن بهره می برند. رابط هایی که شرکت ای داده برای اتصال هارد به کنسول بازی از آن بهره برده USB 3.2 و Gen 1 میباشد که اعضا از این دو طرز و در کمترین دوران می توانند بازی های خویش را از هارد به پلی استیشن انتقال دهند. قطعا یکی از مهمترین نکات در روزگار خرید هارد اکسترنال، این است که آن هارد در در مقابل ضربه و شوک چه مقدار استقامت دارااست و جقدر می‌تواند از دیتای شما نگهداری کند. این فناوری معایبی دارااست و مطلوب کشور عزیزمان کشور ایران وجود ندارد به ادله این‌که به جهت آپلود و دانلود برخی پوشه های حجیم ناچارید مقادیر دوچندان متعددی ترافیک اینترنت مصرف کنید. این هزینه ها طی 1سال سر عده از هزینه خرید کردن این فضای ذخیره سازی بخش اعظم می شود پس خرید کردن هارد اکسترنال یا خرید نشانه گر مموری منطقی خیس است. شرکت سیگیت یک کمپانی پیشرو در ایجاد هارد دیسک میباشد و اصلی تنوع محصولات مضاعف متعددی توانسته به جهت هر جور مصرف و نیازی یک جنس را عرضه نماید. از سری تولیدات این کمپانی در زمینه هارد اکسترنال می‌توان به هارد دیسک‌های قابل حمل اکسپنشن و وان تاچ اشاره نمود. هارد اکسترنال منتخب از تجهیزات جانبی رایانه می باشد که حجم و فضای ذخیره سازی مازاد در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع این گجت، یک هارد دیسک خارجی قابل‌حمل برای ذخیره کردن فایل‌های چند دستگاه متعدد است. مهمترین وظیفه هارد اکسترنال مراقبت از بک آپ فایل‌های اهمیت شما است و به همین عامل می بایست مراقب هارد باشید. فرض نمایید هارد اکسترنال را در کیف لپ تاپ قرار بدهید و این کیف دچار مشکل شود، در این شکل نیز فایلهای روی لپ تاپ از دست می‌روند و نیز بک آپ آنان که بر روی هارد اکسترنال بود. همچنین فایلهای مضاعف دیگری نظیر فیلم، سریال، موسیقی و بک آپ دوره‌ای از تمام درایو ویندوز لپ تاپ نیز وجود دارند که شاید بخواهید آن ها را نیز نگه دارید. این قابلیت و امکان وجود داراست که حتی پس از مراقبت‌های فراوان هارد اکسترنال شما خراب شود. اگر داده ها بسیار مهمی را روی هارد خود ذخیره کرده باشید مطمنا به بازیابی دیتاها خویش نیاز پیدا می‌کنید؛ در همین مرحله میباشد که تیم بازیابی داده ها هارد کارشناس وارد عمل می‌شود. هارددیسک اکسترنال «My Passport» محصولی از شرکت «وسترن دیجیتال» میباشد که از طریق رابط USB3.0 به رایانه‌ی شما متصل می‌شود و شما را در ذخیره‌سازی اطلاعات کلیدی سرعت مضاعف ملازمت و همراهی می‌کند. گنجایش این هارددیسک یک ترابایت می باشد و به جهت کاربرانی ‌که داده ها متعددی برای ذخیره‌سازی دارند، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال دسته My Passport با تمامی سیستم‌عامل‌های رایج ازجمله‌ نسخه‌های متفاوت سیستم‌عامل ویندوز سازگار است. هارددیسک اکسترنال My Passport در رنگ‌های مختلفی ارائه شده که اساسی توجه به هر سلیقه‌ای حق گزینش مناسبی وجود خواهد داشت. با توجه به ارزش بالای اس‌اس‌دی به جهت ذخیره‌ اطلاعات حساس حجم بالا و آرشیو نمودن مناسب نیست. بسیار فراتر از هارددیسک میباشد و دسترسی سریع‌تر به داده، آلرژی کمتر، استمرار بیشتر و مصرف زیر الکتریسیته را به یار دارند. به طور کلی در صورتی که شتاب انتقال اطلاعات به جهت شما حائز اهمیت میباشد خوبتر می باشد یک فلش مموری تهیه کنید. کابل USB را به سیستم خویش متصل نمایید و منتظر باشید تا درایو به سناریو در بیاید. شما با تهیه و تنظیم نسخه‌ی پشتیبان از داده ها خویش روی هارد اکسترنال، می‌توانید صاحب و مالک حقیقی داده‌های خویش باشید. بخش اعظمی از مردمان تصور می نمایند که وقتی از سرویس‌هایی مانند گوگل درایو استفاده می‌کنند، هنوز هم چنین مالکیتی به جهت آنها تعریف‌و‌تمجید می‌شود. ولی در واقع اینطور نمیباشد و هنگامی که شما این اطلاعات را در سرور آپلود می‌کنید، شرکتی که صاحب و مالک خدمت ابری است، به هر عاملی که خودش بخواهد، می‌تواند از داده‌های شما به روش‌های گوناگون استعمال کند. هارد دیسک اکسترنال اساسی یک موفقیت الکترونیکی می باشد که مرکز در اختیار گرفتن هارد در آن قرار دارد.

چه مقدار فضای ذخیره سازیاز هارد اکسترنال نیاز دارید؟

این جور هارد بر بر خلاف هارد اینترنال، امکان انتقال داده ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر را به راحتی مهیا می‌کند. استعمال از به گفته این وبسایت معتبر هم فراوان بی آلایش است و تنها کافی میباشد که یک سر آن را به کامپیوتر و سر دیگر آن را در هارد قرار دهید. هم اکنون ما در ادامه قصد داریم که دلایل کافی در گزینه دلیل خرید هارد اکسترنال را بیان کرده و سپس در ادامه به برندهای معتبری بپردازیم که هارد اکسترنال در مدل‌های متعدد را ایجاد کرده و روانه بازار می‌کنند. به احتمال خیلی توانا هاردتون بخاطر نوسان برق اینطوری شده، بخاطر این که هاب چه عالی یا غیر عالی نوسان برق داره. شاید هاردتون نقص‌ بدسکتور داراست و ویندوز چون هوشمند هست میتونه تشخصی بده مشکل را ولی تلویزیون همچین قابلیت و امکان تشخیصی نداره. شاید هاردتون بدسکتوری است و می بایست بدسکتور گیری کنید.البته اگر بدسکتور دوچندان باشه همین فرمت کردنها ممکنه خرابترش کنه و دیگه هارد بالا نیاد. تمامی حقوق این سایت وابسته به کامپیوتر پارسیک (فروشگاه آنلاین بامیلو آی تی) می‌باشد. مهم‌ترین خصوصیت مای ساپورت، سازش آن اصلی دستگاه‌های متعدد مخصوصاً سیستم‌عامل ویندوز است.

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال Western Digital My Book Desktop 4TB

محصولات همین کمپانی از تنوع طرح و رنگ بی‌نظیری برخوردار هستند و به برهان میزان ریز و ساختار دقیق آنان می بایست احتیاط بیشتری را زمان حمل و نقل و عدم بازخورد با مایعات داشته باشید. بنابراین در صورتی که به دنبال یک کالا بی آلایش اما کاربردی می‌باشید و می خواهید قیمت هارد اکسترنال 1 ترابایت گزینه نظر در محدوده قابل قبولی قرار گرفته باشد، محصولات این برند را به شما توصیه می‌دهیم. اهمیت توجه به اشکال متفاوت هارد دیسک اکسترنال در بازار، به کمک راهنمای تعیین هارد دیسک اکسترنال می‌توانید دید بهتری هنگام خرید داشته باشید. در واقع با توجه به کاربری مورد لحاظ شما، گنجایش بالای هارد دیسک، نوع اتصال آن و امکانات اضافه نظیر نگهداری در برابر آب و گرد و غبار نکاتی می باشد که می‌توانید در حیث داشته باشید. هارد اکسترنال ای دیتا 1 ترابایت مدل HD680 یکی از تازه ترین هارد اکسترنال های کمپانی ای داده ، هارد اکسترنال ای داده HD680 می باشد. هارد اکسترنال ای دیتا HD680 اساسی رابط USB 3.1 می باشد و از طریق این رابط می تواند... در صورتی که هارد شما در حال فعالیت هست و آن را حرکت بدهید کوچکترین لرزش یا حرکت می‌تواند باعث به خراب شدن هِد شود. علاوه‌بر همین شما بایستی هارد اکسترنال خود را در جایی قرار بدهید که خطر سقوط و افتادن هارد به حداقل برسد. قابلیت‌های عالی هارد اکسترنال ADATA HD710 Pro آن را به انتخابی عالی برای کاربران متفاوت تبدیل کرده است. مقاومت بالا در برابر ضربات به‌خاطر روکش سیلیکونی، وجود سنسور شوک (برای پرهیز از صدمه به دستگاه در برابر شوک‌های الکترونیکی یا این که لرزش شدید) و حمل‌ونقل آسان، فقط بعضی از ویژگی‌های این هارد هستند. اگر دیتاها دوچندان و اصلی اهمیتی دارید صد رد صد همت کنید از هارد اکسترنال حیاتی بدنه های زیاد مقاوم غافل نشوید. به طور کلی این نشانه گر مموری ها اکثر مطلوب اشخاصی میباشد که نیاز به انتقال اطلاعات حجیم مهم سرعت هستند، مثل عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای که به دلیل حجم بالای مشتریان نیاز به انتقال سرعت بالا داده ها دارند. در نگاه اول به محض این‌که هارد اکسترنال و اشاره گر مموری را مشاهده کنید، متوجه تفاوت بعدها آن ها می شوید. فلش مموری ابعاد کوچکتری نسبت به هارد اکسترنال داراست ولی تفاوت این دو صرفا ابعادشان نیست. هارد اکسترنال ای دیتا HV620S هارد اکسترنال ای دیتا HV620S محصولی قشنگ و خاص می باشد که توسط کمپانی ای دیتا طراحی شده است. از نقاط قوت همین هارد اکسترنال می توان به بدنه ضد خط و خش آن اشاره کرد. گوشه های این جنس به صورتی طراحی شده است تا مرحله هارد اکسترنال از خراشیدگی و اصطحکاک در امان... به طور کلی قیمت‌ هارد اکسترنال پانصد گیگ تا 1 ترابایت برندهای گوناگون می‌تواند در بین 1 تا 2 میلیون تومان باشد.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن