عمل ژنیکوماستی چیست

عمل ژنیکوماستی مردان چیست اگر از ظاهر سینه های خود ناراضی هستید در اینجا به نکات مهمی در مورد تأثیر شگفت ان

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اسفند 1400

عمل ژنیکوماستی مردان چیست

اگر از ظاهر سینه های خود ناراضی هستید در اینجا به نکات مهمی در مورد تأثیر شگفت انگیز جراحی سینه مردانه بر عزت نفس و بهبود ظاهر مردان اشاره می کنیم. معمولاً یک باند خونی روی گاز وجود دارد. او با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه کوچک کردن سینه در مردان بهترین زمان را برای جراحی تعیین می کند

. اما با گذشت زمان به دلیل افزایش سن، وزن، عوامل هورمونی و جذابیت شکل سینه ممکن است تغییر کند. درد و تورم قفسه سینه معمولاً 3 تا 5 روز پس از جراحی رخ می دهد که به مرور زمان با مصرف مسکن (ایبوپروفن یا استامینوفن) که توسط پزشک متخصص تجویز می شود برطرف می شود. عمل ژنیکوماستی چیست؟ ژنیکوماستی موقت نوزاد معمولا پس از دو یا سه هفته برطرف می شود. ژنیکوماستی؛ بزرگ شدن غیرطبیعی غیر سرطانی یک یا هر دو سینه در مردان به دلیل رشد بافت سینه در نتیجه عدم تعادل هورمونی بین استروژن و آندروژن است.

پزشک شما داروهایی را که ممکن است باعث بزرگ شدن سینه در مردان شود، در نظر می گیرد و در صورت مصرف، تغییراتی در رژیم درمانی شما ایجاد می کند.

ژنیکوماستی یکطرفه

در اکثر مردان، ژنیکوماستی در هر دو سینه دیده می شود، اما اگر تنها یکی از سینه ها بیرون زده باشد، باید برای معاینه دقیق تری به پزشک مراجعه کنید.

برای درمان ژنیکوماستی به دلیل درصد بالای چربی و همچنین با نگاهی به تصویر بالا می توان به این نتیجه رسید که با ورزش و رژیم غذایی مناسب می توان چربی سینه مردان را تا حدود زیادی سوزاند. 1 سال‌ها بعد از عمل، درست زمانی که سینه‌هایم در شرایط عالی قرار داشتند، احساس کردم نوک سینه‌هایم بالاتر از حد طبیعی است.

در افراد بین 40 تا 59 سال، 1 نفر در 100 نفر و در افراد 40 تا 79 سال، 1 نفر در هر 8 نفر. دریافت شده. و برای 13 نفر دارویی تجویز نشده است.

در این مطالعه میزان کاهش ژنیکوماستی در هر دو گروه دریافت کننده داروهای آنتی استروژن به طور قابل توجهی بیشتر از هر درمان دیگری بود. در هر سه گروه حدود 40 درصد بیماران نیاز به جراحی داشتند. این عمل در هر سنی قابل انجام است اما توصیه می شود این عمل پس از اتمام رشد سینه انجام شود.

جراحی کوچک کردن سینه مردان تهران

جراحی کوچک کردن سینه مردان در تهران یک عمل جراحی پلاستیک است که با معکوس کردن تغییرات مربوط به رشد سینه در مردان، سینه‌های شما را نرمال می‌کند. اما باید در نظر داشت که جراحی همیشه افراد را راضی نمی کند و بسیاری از موارد در نتیجه جراحی موثر است. اکثر موارد ژنیکوماستی نیازی به آزمایش تشخیصی ندارند.

در بیشتر موارد این عارضه خود به خود از بین می رود. در موارد نادر، از داروها برای درمان ژنیکوماستی استفاده می شود، به خصوص اگر درد و حساسیت وجود داشته باشد. گاهی اوقات توقف دارویی که منجر به ژنیکوماستی شده است، مانند دوپینگ، ناپدید می شود.

در 90 درصد پسران نوجوان، ژنیکوماستی به طور خود به خود در کمتر از سه سال برطرف می شود. ژنیکوماستی در دوران بلوغ معمولاً نیازی به درمان ندارد و خود به خود برطرف می شود. بزرگ کردن خوش خیم سینه (ژنیکوماستی) در دوران بلوغ تقریباً در 65 درصد از پسران رخ می دهد.

علت بزرگ شدن سینه مردان

اگر علت بزرگ شدن سینه مردان یک بیماری یا تومور باشد، باید درمان انجام شود. برای درمان بزرگی سینه در مردان، اگر علت خاصی وجود داشته باشد، ابتدا باید علت آن برطرف شود. بزرگ شدن سینه گاهی در مردان مسن به دلیل تغییر در میزان هورمون های مردانه در آنها دیده می شود و طبیعی تلقی می شود.

ژنیکوماستی؛ شایع ترین بیماری خوش خیم بافت سینه در مردان است که 35 درصد مردان را درگیر می کند و بیشتر در سنین 50 تا 69 سالگی دیده می شود. ژنیکوماستی در نوجوانان معمولاً بین سنین 10 تا 12 سالگی شروع می شود و معمولاً پس از 18 ماهگی برطرف می شود. شیوع ژنیکوماستی در سنین 50 تا 69 سالگی دوباره در حال افزایش است.

روش مصرف: نمک را در آب حمام بریزید تا حل شود. یک قاشق غذاخوری بذر کتان را باید با یک لیوان آب گرم مخلوط کرده و یک بار در روز نوش جان کنید. این تمرین به افزایش ضربان قلب در مدت زمان کوتاهی کمک می کند و بدن شما را برای سایر ورزش ها برای از دست دادن سینه های مردانه آماده می کند.

 


جراحی ژنیکوماستی چیست
جراحی ژنیکوماستی چگونه انجام میشود

جراحی باز ژنیکوماستی
جراحی بیماری ژنیکوماستی
برای جراحی ژنیکوماستی به چه دکتری مراجعه کنیم
جراح پلاستیک ژنیکوماستی
هزینه جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی تهران
جراحی ژنیکوماستی در تهران
هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران
تجربه جراحی ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی چقدر است ؟
چگونگی جراحی ژنیکوماستی
جراح خوب ژنیکوماستی
خطرات جراحی ژنیکوماستی
روش جراحی ژنیکوماستی
روشهای جراحی ژنیکوماستی
جراحی زیبایی ژنیکوماستی
جراح عمومی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی
عوارض جراحی ژنیکوماستی
عمل جراحی ژنیکوماستی اپارات
عمل جراحی ژنیکوماستی با لیزر
عکس جراحی ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی فیلم
قیمت جراحی ژنیکوماستی
کلینیک جراحی ژنیکوماستی
گن جراحی ژنیکوماستی
جراحی لیپوماتیک ژنیکوماستی
جراحی ژنیکوماستی مردان
متخصص جراحی ژنیکوماستی
مرکز جراحی ژنیکوماستی
نحوه جراحی ژنیکوماستی
جراحی های ژنیکوماستی
هزینه جراحی ژنیکوماستی
هزینه ی جراحی ژنیکوماستی

منابع:

nhs

mayoclinic

hopkinsmedicine

 

آخرین مطالب