Samsung Galaxy A01 هسته ای تایید شده توسط تایلند NBTC

Samsung Galaxy A01 هسته ای برای اولین بار دیده می شود در اواخر ماه گذشته در Google Play کنسول و در Bluetooth S

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 تیر 1399

Samsung Galaxy A01 هسته ای برای اولین بار دیده می شود در اواخر ماه گذشته در Google Play کنسول و در Bluetooth SIG صدور گواهینامه و اسناد و مدارک. پس از آن ما گرفتار یک نگاه اجمالی از برخی از رسمی-به دنبال ارائه. ما در حال حاضر به آموزش آن نیز تایید شده توسط NBTC تایلند مخابرات تنظیم کننده.

Samsung Galaxy A01 Core at the NBTC
Samsung Galaxy A01 هسته ای در NBTC

به طور معمول NBTC پایگاه داده ورود نمی کند نشان می دهد بسیار مورد مشخصات این گوشی به غیر از این واقعیت است که آن را یک دو سیم دستگاه - همانطور که توسط " DS " در نام مدل همان در بلوتوث مثال.

از گزارش قبلی ما می دانیم که از آن خواهد شد ساخته شده در اطراف یک 5.1 اینچ صفحه نمایش با کیفیت 720p و خواهد شد توسط یک Mediatek MT6739WW با چیپست CPU های چهار هسته ای. چگونه آن را دریافت گواهی بلوتوث 5.0 capabiliy با این تراشه که از لحاظ فنی پشتیبانی از 4.1 فراتر از ما - به احتمال زیاد یک اشتباه در یکی از متناقض اسناد و مدارک. بر این باورند مشخصات شامل یک گیگ رم و 10 سیستم عامل آندروید.

معلوم نیست زمانی که کهکشان A01 هسته ای را تبدیل به رسمی اما با گواهینامه اقدامات در دست انجام در اینجا وجود دارد و انتشار آن تاریخ باید نزدیک.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن