شیر به طور نامحدود به تاخیر Dota 2 بین المللی 2020

یکی از بزرگترین esports حوادث در جهان شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد میان coronavirus بیماری همه گیر. ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

یکی از بزرگترین esports حوادث در جهان شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد میان coronavirus بیماری همه گیر. توسعه دهنده شیر روز پنجشنبه اعلام کرد که در سال 2020 نسخه Dota 2 مسابقات به عنوان شناخته شده بین المللی بود که مجموعه را در Ericsson جهان آرنا در استکهلم این اسد دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد در این تابستان است و ممکن است تحت فشار قرار دادند تا 2021. در واقع شیر می گوید آن را به سادگی نمی دانم زمانی که آن را می توانید اعلام بتن تاریخ رفتن به جلو.

"ما شده اند بررسی های مختلف تاریخ, امکانات, اما این احتمال وجود دارد که در صورت نیاز به اتفاق می افتد در 2021. با توجه به چشم انداز بسیار فرار محلی برای جمع آوری و محدودیت های, ویروس, سیر و سفر جهانی سیاست ما انتظار نداریم که به اندازه کافی اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط شرکت خرما در آینده نزدیک" می خواند این شرکت در اطلاعیه ارسال شده به Dota 2 وبلاگ. "در عین حال ما در حال کار بر روی بازسازی DPC فصل پاییز خواهد بود و ارائه اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد."

بین المللی است که اجرای سالانه از سال 2011 است که نه تنها یکی از محبوب ترین بازی رقابتی حوادث در سطح جهانی بلکه بیشتر سودآور. نسخه در سال گذشته انجام گرفت در شانگهای افتخار یک استخر جایزه بیش از $30 میلیون دلار در صدر شکستن رکورد, استخر, از اولین سالانه Fortnite جام جهانی.

شیر می گوید که هنوز هم در نظر دارد به رسم آن استخر جایزه از فروش آن Dota 2 فصلی نبرد تصویب, اما آن خواهد بود با انتشار این نبرد عبور "به زودی" به جای نزدیک شدن به رویداد خود را با توجه به شرایط. "با این حال با تیم ما کار از خانه و چیزهای دیگر مصرف برای تکمیل تاریخ انتشار نبرد تصویب خواهد شد حداقل یک زن و شوهر از هفته بعد بیش از حد معمول" این شرکت می گوید.

شیر مسابقات فقط آخرین در یک خط طولانی از esports حوادث مجبور به تغییر عملیات. به سرپرستی لیگ با لگد در اوایل سال جاری با جاه طلبی به میزبانی خانه و بازی در سراسر جهان نقل مکان کرد و به یک آنلاین-تنها فرمت در کنار Call of Duty لیگ در حالی که عمده لیگ از افسانه , لیگ منتقل شده بازی به صورت آنلاین با فرمت بیش از حد. هر کس از پخش برای طرفداران شده اند و نهفته در برخی از راه. امروز قبل از Epic Games اعلام کرد که دیگر میزبان یک سال 2020 Fortnite جام جهانی آن را به عنوان تغییر همه از آن رقابتی مدار برای نبرد رویال تیرانداز آنلاین-تنها ساختار.

در اینجا دریچه اعلام کامل:

پس از گسترده مورد توجه جهانی بهداشت اضطراری ناشی از COVID-19 ما را ساخته اند انتخاب دشوار است برای به تاخیر انداختن بین المللی است. ما شده اند بررسی های مختلف تاریخ, امکانات, اما این احتمال وجود دارد که در صورت نیاز به اتفاق می افتد در 2021. با توجه به چشم انداز بسیار فرار محلی برای جمع آوری و محدودیت های, ویروس, سیر و سفر جهانی سیاست ما انتظار نداریم که به اندازه کافی اعتماد به نفس برای برقراری ارتباط شرکت خرما در آینده نزدیک. در ضمن ما در حال کار بر روی بازسازی DPC فصل پاییز خواهد بود و ارائه اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد.

10 جایزه بین المللی استخر تامین می شود 25 درصد از فروش از بعد از جنگ عبور که ما در حال برنامه ریزی برای انتشار به زودی به جای نزدیک شدن به رویداد خود را. اما با تیم ما کار از خانه و چیزهای دیگر مصرف برای تکمیل تاریخ انتشار نبرد تصویب خواهد شد حداقل یک زن و شوهر از هفته دیرتر از حد معمول است.

ما امیدواریم که هر کس در Dota جامعه است ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و نگاه به جلو به زمانی که ما یک بار دیگر می تواند هر کس خوش آمدید برای لذت بردن از منظره های بین المللی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im