کشف برنامه Facebook می یابد رایگان داده ها از حامل در پرو

Facebook یک برنامه جدید به نام کشف و بخشی از آن در یک فیلم جدید "دانلود رایگان اصول ابتکار" است که ارائه می ده

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

Facebook یک برنامه جدید به نام کشف و بخشی از آن در یک فیلم جدید "دانلود رایگان اصول ابتکار" است که ارائه می دهد مشترکین بی سیم رایگان اما محدود مقدار از داده ها در هر روز. این داده ها تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای "low-پهنای باند ترافیک داده" بیشتر مرور در وب سایت. نقطه ای از این داده ها برای کاربران قادر به حفظ ارتباط حتی پس از خود را داده حقوق و دستمزد اجرا می شود.

در پرو که در آن کشف برنامه در ابتدا در دسترس بسیاری از کاربران تلفن همراه برای پرداخت داده و دقیقه در یک pay-as-you-go اساس. اگر چه داده ها و برنامه های نسبتا ارزان وجود دارد بسیاری از مناطق روستایی پرو که در آن درآمد بیشتر محدود است. این روزها حتی سخت تر است چرا که COVID-19 به شدت تحت تاثیر صنعت گردشگری در پرو.

Discover app by Facebook finds free data from carriers in Peru

شرکت حامل در پرو شامل Bitel, Claro, Entel و Movistar و راه کار آن است که مشترکین می هاپ بر روی متن-تنها وب سایت یا با استفاده از برنامه اندروید و یا از طریق مرورگر تلفن همراه با رفتن به 0.discoverapp.com. می توانم بگویم از مشاهدات شخصی است که بسیاری از مردمی در پرو هنوز هم استفاده از ویژگی های گوشی – به خصوص در این مناطق روستایی است. هر روز مشترکین اطلاع داده چقدر اطلاعات رایگان دریافت می کنند.

Discover app by Facebook finds free data from carriers in Peru

ترافیک رایگان روت از طریق نرم افزار و یا وب سایت از طریق یک پروکسی و Facebook ادعا می کند که برنامه نیست و استفاده از اطلاعات برای شخصی سازی تبلیغات هدفمند و یا پیشنهاد دوستان جدید و صفحات. یک Facebook حساب لازم نیست برای استفاده از کشف و محصول جداگانه خود را دارد و شرایط و ضوابط.

Facebook برنامه ای برای رول کردن بیشتر کشف محاکمه با دیگر شرکای خود در دیگر کشورها از جمله تایلند و فیلیپین و عراق "در هفته های آینده".

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de