زن نیاز به حداقل پنج صفحه نمایش بر روی بروید در هنگامی که به چیزی احساس

جناح راست و اعتقاد به قدرت جادویی از بازار ؟ نه fussed در مورد توده مرگ ؟ در اینجا نحوه استدلال مستند باید متو

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 اردیبهشت 1399

جناح راست و اعتقاد به قدرت جادویی از بازار ؟ نه fussed در مورد توده مرگ ؟ در اینجا نحوه استدلال مستند باید متوقف شود:

بستن اقتصاد تلفات

حلقه کردن یک لیست طولانی از تمام کسانی که رنج می برند بیشتر از این مستند: مهاجران غیر قانونی, کسانی که فقط به تغییر شغل صفر-ساعت قرارداد کارگران است. مطمئن شوید که برای اضافه کردن که شما نمی خواهید این افراد کمک کرد فقط ترمیم سابق خود بدبختی است.

افراد در حال uneconomic

هر چند از آن است که شرم وحشتناک برای کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را از صرفا نظر مالی بسیاری از آنها شدید کشیدن در اقتصاد است. ما باید استفاده از این افزایش حقوق بازنشستگی و بازار مسکن قبل از ایتالیایی ها انجام دهد.

همه ما می خواهیم آن را دریافت کنید به هر حال

ما نمی توانیم همه ماندن در داخل برای همیشه لطفا برای پس چرا باز نمی شود تا نگاهی به آمار قریب به اتفاق بیمه خدمات درمانی و یک بیماری همه گیر در حال اجرا شایع در حال حاضر و پس از آن همه آرامش با گله ایمنی توسط اوت ؟ پشت در محل کار که در آن ما باید باشد.

این است که کمی مانند فاشیسم

با سلام همه شما به اصطلاح لیبرال که چرا شما در خیابان مبارزه با این فاشیسم? دولت و نهی از شما به بیرون بروید قطعا نقض ارزشمند خود را به حقوق بشر است ، بیا riot برای حق خود را به خرید استارباکس. آیا همه ما به نفع.

کسب و کارهای کوچک رنج می برند

کسب و کارهای کوچک هستند و مهم ترین چیزی که در جهان بیشترین چیزی که بشریت هنوز ایجاد apothesis از تمدن غربی و زیبایی. چیزی است که به عنوان با ارزش به عنوان ادامه وجود خود. فقط چک کردن: شما می دانید که هنگامی که ما می گویند: "کسب و کارهای کوچک' ما 'شرکت های چند ملیتی', آره ؟

من خودم هستم در معرض خطر

در نهایت خود به خطر انداختن حرکت نشان می دهد که شما خودتان به عنوان یک سالمند سفید و آقا در معرض خطر هستند اما شما می خواهید مستند به پایان هر حال. آیا اشاره شما بود داخل خانه ماندن حداقل تا ماه اکتبر به دلیل شما رو پس انداز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب