Razer اپوس نقد و بررسی هدفون

Razer است که یک بازی با نام تجاری شناخته شده برای ساخت و عملکرد بالا بازی رایانه های شخصی لپ تاپ و لوازم جانبی

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 خرداد 1399

Razer است که یک بازی با نام تجاری شناخته شده برای ساخت و عملکرد بالا بازی رایانه های شخصی لپ تاپ و لوازم جانبی برای علاقهمندان به بازی. آن سه مار آرم و رنگی پلت فرم برای سفارشی RBG Led نوع زیر وفادار ترین برندها فقط می تواند از خواب. و در عین حال Razer در حال حاضر منتشر شد یک جفت فعال-سر و صدا لغو هدفون که هر دو چرخید.

Razer Opus headphones review

Razer اپوس سریع خروج از نام تجاری میراث فرهنگی با هدف ایجاد یک محصول شیوه زندگی است که تجدید نظر به مخاطبان گسترده تر و حتی در خطر بیگانه هسته fanbase.

یا شاید Razer امیدوار است که طرفداران خاص خود را دارد که بسیاری از آنها بزرگ شده اند با نام تجاری از زمان آغاز آن در سال 2005 افزایش یافته و در حال حاضر به دنبال یک "شیوه زندگی" محصول است که می گوید: "در جهان' به جای 'بازی'. این هدفون در نظر گرفته شده برای گاه به گاه و راحت, گوش دادن ایده آل برای سفر و کار و یا تحصیل.

Razer اپوس ویژگی ها و مشخصات:

 • در اطراف گوش مناسب
 • چرم Faux و حافظه فوم ساخت با طراحی تاشو
 • چرم Faux اصلاح با فوم حافظه earcups و شیرازه
 • پنج-دکمه کنترل
 • متعادل 260 گرم وزن
 • 6 میکروفن کل: 2 برای صدای دو در earcups (بازخورد پیشگیری) دو در خارج
 • 10Khz به 20Hkz زمان پاسخ
 • 40mm رانندگان
 • گواهینامه THX
 • پوشیدن تشخیص (Play/Pause)
 • توجه سریع حالت (صوتی passthrough)
 • USB-C شارژ سریع
 • جک هدفون 3.5 mm
 • 25-ساعت عمر باتری با ANC

Razer کار با THX که وعده های این هدفون ارائه عالی تجربه گوش دادن به استانداردهای تئاتر را برانگیخت. فرآیند صدور گواهینامه است که خسته کننده و طولانی یکی برای اطمینان از بهینه صوتی تولید مثل و اعطا شده است در تصویب و یا شکست اساس. با اپوس شما می توانید انتظار بیشتر متعادل تجربه گوش دادن در مقابل یک باس سنگین یکی.

Razer می داند که آن را در حال ورود به یک فناوری فضایی با شدید رقبا از بوز بیت و سونی با محصولات بالا پایان با هزینه حدود $350. Razer امید آن می توانید یک چلپ چلوپ با آن 199 دلار هدفون اما دقیقا چه 199 دلار دریافت شما ؟ اجازه دهید نگاهی نزدیک تر شروع با طراحی اپوس.

طراحی

هدفون امتیاز دریافت کنید برای اصالت اما باید آن را ستایش سادگی و عملی ارگونومی. نقطه earcups را برای مناسب و راحت در اطراف گوش و عقب نصب شده کنترل هر دو ساده و آسان برای رسیدن به. در سمت چپ دکمه پاور در کنار یک شاخص قدرت رهبری و "NC" (noise cancelling) را فشار دهید. جام حق به بالا/پایین کنترل حجم و چند منظوره پخش/مکث کلید.

Razer Opus headphones review

هر earcup یک سر و صدا لغو میکروفون در خارج و سمت چپ دارای دو صدای میکروفن. چپ فنجان همچنین دارای یک USB-C پورت (برای شارژ) و یک جک هدفون 3.5 mm اگر شما ترجیح می دهند به آن راه. این earcups خود را با استفاده از حافظه فوم پیچیده در مخمل خواب دار و راحت چرم faux - این نیمه شب آبی, مدل, اما نیز وجود دارد یک گزینه که ممکن است یک بدشانسی برای کسی انتظار standout رنگ های مانند سفید و یا هر چیزی را با لیمو ترش سبز لهجه.

وجود دارد یک THX لوگو در هر earcup با "RAZER" لوگو قرار داده شده بالاتر در دو طرف پیشانی بند قابل تنظیم. این پیشانی بند تشک بادی مجهزند مانند earcups - با grippy چرم faux که نمی اسلاید در اطراف هنگامی که شما در حال حرکت هستند.

Razer Opus headphones review

مورد آن را با می آید خوب است و عملی نیز هست. آن را ساخته شده از چرم faux مواد اما در سیاه و سفید. وجود دارد یک دست بند با یک ضربه محکم و ناگهانی دکمه و زیپ می کند (به ظاهر) آب و مقاوم در برابر مهر و موم. اگر چه وجود ندارد جیب وجود دارد فلپ است که فروشگاه شامل آداپتور و کابل.

Razer Opus headphones review

هر دو به پایان می رسد از کابل های صوتی به راحتی همان اندازه بنابراین شما می توانید با استفاده از یک استاندارد aux کابل. این اپوس هدفون شامل 4 ft کابل صوتی, 6 اینچ USB-C به C کابل و USB-C به USB-یک آداپتور شما می دانید فقط در مورد شما نیست به طور کامل دگرگون و به USB-C. وجود دارد حتی یک تقسیم آداپتور برای اتصال به یک هواپیما را جک صوتی. هدفون فنجان به نوبه خود و در برابر تخت به صرفه جویی در فضا در این مورد و یا به پوشیدن لباس های راحت در اطراف گردن خود را هنگامی که شما در حال استفاده از آنها نیست.

Razer Opus headphones review

لازم به ذکر است که اپوس جذب اثر انگشت... زیادی است. آنها به راحتی smudged و چرب از چاپ در همه جا به جز قطعات ساخته شده از چرم faux - که شامل earcup بالشتک و پایین بخشی از شیرازه. هیچ biggie هر چند آنها تمیز کردن را به راحتی با یک پارچه میکرو.

راحتی و کنترل و نرم افزار و عمر باتری

پیشانی بند است نسبتا مانند earcups و چرم faux مواد grippy نگه می دارد و آنها را از لغزش در اطراف. در ضمن فوم حافظه اجازه می دهد تا هدفون نشستن به راحتی در بالا و اطراف گوش من. من می توانم این هدفون کاملا به راحتی حتی در حالی که با پوشیدن هر دو عینک و کلاه بیس بال.

من می توانم این برای یک جامد سه ساعت قبل از نیاز به یک استراحت کوتاه و اجازه دهید به گوش من نفس - اگر من سفر من ممکن است خوب به آنها را می پوشند برای کل مدت پرواز.

Razer Opus headphones review

فشار از شیرازه خوب است - قطعا نه خیلی محکم. اگر شما یک سر گرد مثل من رسمی کتابچه راهنمای دستور العمل نشان می دهد به آرامی به جلو و گروه از هم جدا کمی قبل از قرار دادن هدفون بر روی. همه در همه, من می خواهم در این جا از اپوس.

من اعتقاد راسخ دارم که کنترل های لمسی تعلق ندارند در هدفون در این کلاس من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من به طور تصادفی خار بازوی من با گوش من و سهوا متوقف و یا تغییر موسیقی در یک جفت هدفون با کنترل های لمسی است که به خصوص آزار دهنده در هنگام سفر.

بنابراین دکمه های فیزیکی هستند من ترجیح نوع کنترل. کلید آسان برای پیدا کردن با لمس و آنها را بزرگ بازخورد لمسی. این هدفون در حال روشن/خاموش و با نگه داشتن کلید قدرت و فشار دادن NC دکمه بعدی به آن پستی فعال لغو سر و صدا.

برگزاری NC کلید خواهد پچ خارج صوتی از طریق بلندگوهای بنابراین شما می توانید محیط اطراف خود را. Razer خواستار این "توجه سریع حالت" و آن را تنها در خوراک های صوتی از طریق زمانی که دکمه را نگه دارید. پس وجود خارجی NC میکروفون شما می توانید شنیدن passthrough صدا در استریو.

Razer Opus headphones review

برگزاری دو دوره کلید به طور مداوم تنظیم سطح. به پخش/مکث چندکاره کلید نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جست و خیز آهنگ (دو پرس) بازگشت (سه پرس) یا احضار گوگل دستیار/سیری (فشار و نگه دارید).

وجود دارد برخی از راه اندازی و خاموش کردن جلوه های صوتی - یک pinging صدا برای جفت شدن و شنیدن صدای سنج ایجاد کردن برای فعال/غیرفعال کردن فعال نویز از ویژگی های. هیچ آوازی battery indicator هر چند - شما می توانید یک هشدار بوق می رود که هر 5 دقیقه هنگامی که باتری به شدت پایین است.

وجود دارد یک برنامه اختصاص داده شده برای Razer اپوس از Google Play Store یا فروشگاه App. در این برنامه شما می توانید بررسی سطح باتری ضامن خودکار پخش/مکث و تنظیم یک زمان به یک ساعت برای هدفون برای ماندن در قبل از به طور خودکار خاموش کردن اگر آنها استفاده می شود. این نرم افزار همچنین دارای میانبرهای دستی به کاربر دستی و پرسش و پاسخ.

Opus app - Razer Opus headphones review Opus app - Razer Opus headphones review Opus app - Razer Opus headphones review Opus app - Razer Opus headphones review
اپوس برنامه

بخشی از Razer اپوس گواهینامه با THX نیاز به ایستگاه از پیش تنظیم EQ خاص پشتیبانی می شود. به همین دلیل به هیچ وجه به صورت دستی تنظیم EQ به شهوت و میل خود را - بنابراین شما تنها باید این تنظیمات EQ را انتخاب کنید.

برنامه درخواست ویژگی: من می خواهم یک گزینه برای ثابت نگه داشتن اطلاع رسانی در اطلاع رسانی اندروید سایه زمانی که هدفون متصل هستند به طوری که من می تواند تغییر معادله پروفیل در پرواز است. همچنین این برنامه نیاز به محل مجوز و یا آن را نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید, لطفا حذف این مورد نیاز - و یا حداقل تنها درخواست آن را برای جفت شدن.

Opus app requires location - Razer Opus headphones review
اپوس برنامه نیاز به محل

Razer اپوس امتیاز برای 25 ساعت استفاده مداوم و پر کردن از یک باتری مرده در حدود 3 و نیم تا 4 ساعت است. عمر باتری عالی بود در اپوس. من با استفاده از آنها هر روز برای چند ساعت در حالی که من کار می کرد و آنها را به طول انجامید من کل هفته با حدود 50 درصد باقی مانده است. این باید بدون مشکل برای مسافت های طولانی پرواز, سفر جاده ای, و یا یک کار کامل تغییر.

صوتی با کیفیت ANC و EQ

این اپوس هدفون پشتیبانی از ضروری ترین کدک ها از جمله AAC و Qualcomm AptX. هیچ پشتیبانی برای بالاتر bitrate codec LDAC اما بدون در نظر گرفتن هدفون صدای عالی با جزئیات خوب و وضوح.

کیفیت صدای این هدفون بسیار خوب است. آنها نمی, باس سنگین, اما هدف دقت و ارائه یک صدای طبیعی. پس باس نیست مسحور کننده دیگر محدوده آن را منحرف نمی کند و از دیگر, از instrumentals, و صدای خواننده در آهنگ. اگر شما ترجیح می دهند بیشتر جریان اصلی باس سنگین صدا Enhanced EQ باس مشخصات می تواند برآورده سازد اما آن را احتمالا نمی خواهد باس بوم به عنوان سخت و یا به عنوان کامل به عنوان سونی یا Bose هدفون خواهد بود.

Razer Opus headphones review

این هدفون اصلا تحریف در حجم بالاتر, اما آنها تمایل به خطا در mids بیشتر از آن در زیر محدوده زمانی که بالای 75% حجم. این جایی است که خواننده اغلب غلبه نماید.

من آرزو می کنم باس بودند کمی کاملتر در این هدفون. سازهای کوبه ای روشن هستند اما آنها ضربه سخت در حجم بالاتر. ابزار مانند تله و سنج و تمایل به خطا در بالاتر از سه برابر بخش که صدا تقریبا ساینده.

کیفیت از طریق ارائه 3.5 mm طناب عالی بود و هیچ شنیدن صدای خش خش که آشکار با هدفون طراحی شده در آیا که سیمی یا نه.

روشن نیست حذف نویز قابلیت باعث می شود یک تغییر جزئی در معادله. باس برای تلفن های موبایل کمی سنگین تر و شروع به غلبه تن دیگر که دست کمی از جزئیات در mids و اوج. به عبارت دیگر صدا نیست, سازگار, بین NC حالت روشن یا خاموش.

تغییر نیست بیش از حد شدید اما من تعجب می کنم که چرا این تناقض وجود دارد. تعویض به افزایش وضوح تنظیم EQ با NC روشن به نظر می رسد برای جبران این و من می توانم شنیدن تمام ابزار دوباره.

Razer Opus headphones review

مهر و موم اطراف earcups می کند مقدار زیادی از سر و صدا تقلیل اما NC ویژگی نشانی از یک کار خوب به اندازه کافی برای لغو کردن سر و صدا از طرفداران در حال اجرا آب و باران و تهویه مطبوع سر و صدا. آن را نمی کند, لغو همه سر و صدا اما هنگامی که موسیقی در حال پخش شما قادر نخواهد بود به شنیدن بیشتر از هر چیز در رفتن در اطراف شما حتی با NC قابلیت خاموش.

در این گزارش ذکر کردم نیست وحشتناک - این رفتار طبیعی از بسیاری از ANC, هدفون, هر چند برخی از بیشتر آشکار تر از دیگران است.

EQ تنظیمات موجود در برنامه در حال پیش فرض (پیش فرض متعادل) تقویت شده, صوتی, افزایش باس و افزایش وضوح.

Opus EQ profiles - Razer Opus headphones review Opus EQ profiles - Razer Opus headphones review Opus EQ profiles - Razer Opus headphones review Opus EQ profiles - Razer Opus headphones review Opus EQ profiles - Razer Opus headphones review
اپوس EQ پروفایل

حکم

Razer اپوس هدفون یک جفت قوطی برای پول است. آنها ارائه بسیاری از ویژگی های خوب برای قیمت آنها به نظر نمی آید نیمه بد است. آنها را بسیار راحت و مناسب با ظریف و شیک نگاه. اگر شما هرگز متعلق به یک جفت از سر و صدا لغو هدفون و دیرین طرفداران Razer نام تجاری اپوس نمی خواهد نا امید.

Razer Opus headphones review

اگر شما کسی است که به دنبال جایگزین کردن یک جفت از بوز, Sony و یا حتی Beats, هدفون Razer اپوس ممکن است احساس مانند یک گام پایین. صدا اگر چه بزرگ نیست در همان کالیبر به عنوان بچه بزرگ است.

اگر شما به دنبال یک جفت از راحت هدفون برای استفاده روزمره و یا در سفر - این بزرگ را انجام خواهد داد. کسانی که پس از یک پیچیده تر جفت هدفون با فولر صدا و باس که کوپن ممکن است بخواهید نگاهی به چیزی بالاتر از قیمت پایه.

فعال لغو سر و صدا از Razer اپوس نیست و این هدفون نمی پشتیبانی از چند دستگاه اتصالات بنابراین اگر شما می خواهید به استفاده از آنها خود را با گوشی های هوشمند و لپ تاپ شما نیاز به دوباره جفت آنها را هر زمان که شما سوئیچ بین دستگاه های.

اما همه چیز در نظر گرفته Razer ساخته شده است که یک جفت هدفون برای $200 درخواست قیمت و هر کسی که دوست دارد گوش دادن به موسیقی و لذت بردن از راحتی خود امکانات و عمر باتری است.

مزایا:

 • مناسب و راحت
 • کنترل ساده و شهودی
 • اتهامات بیش از USB-C
 • شامل هواپیما و USB-یک آداپتور
 • صدا بزرگ برای قیمت

منفی:

 • ANC تنها باشه
 • برنامه نیاز به محل
 • نمی تواند اتصال به دستگاه های متعدد بدون دوباره جفت شدن
 • نمی توانید سفارشی کردن تنظیمات EQ


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im