سامسونگ با هدف به منظور توسعه یک 600MP سنسور دوربین

سامسونگ یکی از بازیکنان اصلی در این زمینه از سنسور دوربین ساخت. این شرکت اولین تولید کننده را به شما معرفی 64M

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

سامسونگ یکی از بازیکنان اصلی در این زمینه از سنسور دوربین ساخت. این شرکت اولین تولید کننده را به شما معرفی 64MP و 108MP سنسور برای یک مصرف کننده هوشمند و این شرکت معتقد است که این فقط شروع.

در سرمقاله خود در وب سایت شرکت Yongin پارک سر از سنسور تیم کسب و کار در سامسونگ نشان داد که هدف در آینده یک 600MP سنسور ارائه خواهد شد که جزئیات بیشتری از چشم انسان مشاهده می کنید.

Yongin Park, EVP, Head of Sensor Business Team, System LSI Business Yongin پارک EVP از سنسور تیم کسب و کار, سیستم LSI کسب و کار

با توجه به پارک چشم ما هستند گفت: برای مطابقت با رزولوشن اطراف 500MP. هدف تیم خود را به توسعه senors است که می تواند به شکست دادن آن است که خواهد شد مورد استفاده در بسیاری از برنامه های خارج از گوشی های هوشمند جهان است.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده با آن ISOCELL Bright HM1 سنسور و Xiaomi Mi Note 10 با ISOCELL روشن حد فاصل خروجی می تواند 108 MP تصاویر, اما آنها واقعا عمدتا به معنای چخ در binned 12MP و 27MP حالت است.

Samsung aims to create a 600 MP camera sensor

البته معرفی یک 600MP سنسور دوربین خود را در آن می توان به دست آورد اما از آن خواهد شد به شدت بزرگ و مناسب نیست و به یک گوشی هوشمند و که در آن چالش آغاز می شود. یک راه برای انجام آن است به کوچک شدن اندازه پیکسل - در HM1 و حد فاصل سنسور 0.8 µm اندازه پیکسل که تا چندی پیش کوچکترین موجود است. پس از آن سامسونگ معرفی یک سنسور بر اساس 0.7 میکرومتر پیکسل و امید آن می تواند به کاهش بیشتر است.

آقای پارک مرتکب نشده به هر مهلت اما با دیدن تحولات اخیر یک 600MP ماژول ممکن است زودتر از آنچه ما فکر می کنم.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن