همه‌چیز دربارۀ تلوزیون IGTV اینستاگرام وی‌پدیا بلاگ صباویژن

ولی طولانی‌ترین ویدیویی که می‌توانید آپلود کنید، بسته به کار شما در اینستاگرام متفاوت است. اگر نمی‌توانید ویدی

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 مهر 1401
ولی طولانی‌ترین ویدیویی که می‌توانید آپلود کنید، بسته به کار شما در اینستاگرام متفاوت است. اگر نمی‌توانید ویدیوی گزینه لحاظ خود را بیابید، از کادر موجود در بالای کاغذ به جهت جستجوی آن استفاده کنید. IGTV نیز همچون دیگر بخش‌های این اپلیکیشن، قابلیت‌هایی دارد که از روش تنظیمات IGTV اینستاگرام قابل کنترل و تغییر‌و تحول هستند. بعضی از این تنظیمات، زمان آپلود نمودن ویدیو صورت می‌گیرند و بعضا دیگر آنگاه از انتشار ویدیو نیز قابل ویرایش هستند. آپدیت نو اینستاگرام به نام IGTV ( تماشای فیلم) رویه اندازی شد. در نهایت بر روی «Download» کلیک کنید تا فیلم مربوطه IGTV ذخیره شود. به کاغذ مورد لحاظ بروید و سپس نماد سه نقطه بالا را بزنید. وقت بخیر، نخست می بایست پست IGTV رو add to story کنین و آن گاه اون استوری رو هایلایت کنین. برای انجام این فعالیت اولیه از همگی باید یک ویدیوی IGTV بسازید و آن را روی اینستاگرام آپلود کنید. منظور این می باشد که از روش روش‌های دیگر، ویدیوی IGTV را پروموت کنید. می‌توانید در یک لایو کوتاه مراحل ساخت ویدیو را نشان دهید و می‌توانید پس از انتشار، پیوند آن را در استوری قرار دهید تا اشخاص بیشتری وارد کانال IGTVتان شوند. اینستاگرام غایت تلاشش را به کار بسته تا این قابلیت، تجربه‌ای نظیر تلویزیون برای عضو داشته باشد. می‌توان گفت حساس دقت به ویژگی عوض کردن کانال‌ها به جهت دیدن ویدیوهای مختلف، تا حدی همین حس در مخاطب نیز به وجود آمده است.
  • این امر نشان دهنده این میباشد که مردم به دیدن کلیپ ویدیو ها اصلی میزان مرغوب بودن بالا و همینطور طولانی عشق مند شده اند.
  • بنابراین بهترین خط مش استفاده از همان IGTV می باشد که سوای هیچ مشکلی هر نوع فولدر دارای هر حجم و ابعادی را می قدرت در آن آپلود کرد.
  • Jan 19, 2020 — به طراوت فیسبوک اعلام کرد که قصد داراست مورد IGTV را از ورقه اصلی اینستاگرام حذف کند.
  • در همگی بسته های بازدیدی هرمکس 10 درصد مشاهده بیشتر ارسال می گردد.
  • شما می توانید یک عدد از صحنه های کلیپ ویدیو خویش را به تیتر کاور کلیپ ویدیو طولانی خود در لحاظ بگیرید.
قبل از طراحی پست عکس یا این که ویدئو یا آپلود پروفایل اینستاگرام، می‌توانید عکس و فیلم‌های خود را دارای جدول تحت تطابق بدهید تا در بهترین میزان و سایز بر روی برنامه آپلود شود. حصر IGTV آن بود که عضو به جهت اشتراک گذاری ویدئو می بایست تصویر را به صورت عمودی میگرفت به این معنی که زمانه فیلمبرداری نمیتوانست تلفن همراه خویش را به رخ افقی بگیرد و صد رد صد می بایست به صورت قائم میگرفت. در حالا حاضر همین انحصار از IGTV برداشته شده و امکان ارسال دانلود video downloader for instagram کلیپ ویدیو افقی نیز برای عضو آماده شده است. آیتم اعتنا قرار گرفتن در کانال های اجتماعی می تواند یکی از از بزرگترین عامل ها تاثیر گذار در مقدار رویش کسب وکار آنلاین شما باشد! به دست آوردن فالوور و لایک به بسط آگاهی از مارک شما و دستیابی به مشتریان بالقوه کمک می کند. جهت به دست آوردن پیوند اکانتتان به اندازه می باشد فقط به پروفایل کاربری خود در کانال اجتماعی گزینه نظرتان وارد شده و گزینه copy profile URL را بزنید. برای دریافت بهترین سرانجام در ساخت یک ویدئوی طولانی به جهت IGTV، مشخصات فنی پایین را حتماً در حیث داشته باشید. برخلاف دیگر قابلیت‌های اینستاگرام (مثل استوری یا پست)، تهیه ویدئوی IGTV بایستی خارج از برنامۀ اینستاگرام و اهمیت رعایت چند ترفند ضبط و آماده برای نشر شود. ویدئوهای IGTV همانطور که پاره ای بالاتر به آن اشاره کردیم، در بیرون از فضای اینستاگرام ساخته می گردند و در اینستاگرام فقط قابلیت و امکان بارگذاری آن وجود دارد. به جهت نشر اولی IGTV خودتان، همین 9 قدم را به‌ترتیب اجرا کنید. واقعیت همین میباشد که امکان تهیه و تنظیم و نشر ویدئوهای طولانی اساسی جزئیات بیشتر، همین مجال را به شما می دهد تا بتوانید محتواهای ارزشمندتر و جذابی را به مخاطبان خود ارائه دهید..

شما چه فکری در آیتم مزایای تازه به اشتراک گذاری ویدئوی IGTV می‌کنید؟

این مورد قضیه می‌تواند نشان دهنده این باشد که در آتی قابلیت‌های تصویربرداری و ویرایش ویدیو به IGTV طولانی تر شود. از سوی دیگر کاربران می توانند ویدئوها را لایک نمایند یا این که به جهت آن ها کامنت بگذارند. به جهت این کار باید مانند اپلیکیشن اینستاگرام، نماد قلب را لمس کرد یا روی گزینه آیتم نظر به جهت ثبت کامنت ضربه زد. حتی ایموجی‌های پیش‌فرضی هم به جهت همین برنامه در نظر گرفته شده که می‌توان از آن ها بهره مند شد. IGTV علاوه بر طراحی در نهایی نسخه اینستاگرام و قرار گرفتن در گوشه بالایی پیج صحیح کنار کلید پیام‌های دایرکت، به رخ یک اپلیکیشن مستقل نیز روی دستگاه‌های مجهز به اندروید و آی او اس قابلیت و امکان کارگزاری دارد. این برنامه را می توان از google پلی یا اپ استور به راحتی دانلود کرد. چرا انستایه من هیچی رو اپلود نمیکنه خیر استوری هارو باز میکنه نه فیلم هارو صرفا رو فیلم ها آرم دوباره رو پشت نیز نظیر هنگ کرده ها میاره چیکار کنم بازم ... ممکن است اتفاقی که برای قراردادن تبلیغات در IGTV اینستاگرام هم می‌افتد تفاوت چندانی حساس شرکت مادر نداشته باشد. درآمد حاصل از تبلیغ در میان اینستاگرام و سازندۀ ویدیویی که تبلیغ پیش از آن پخش می‌گردد تقسیم خواهد شد ولی جزئیات بیشتری از آن هنوز صریح نشده است. روش اشتراک گذاری موسیقی یا این که موزیک اسپاتیفای در استوری اینستاگرام بسیار معمولی است. در همین مقاله قصد داریم روش ارسال و استفاده از ترانه اسپ... عمومی _ حداکثر حجم ارسالی ویدیو به جهت فیلم‌های تا ۱۰ دقیقه ۶۵۰ مگابایت و تا یک ساعت ۵٫۶ گیگابایت می باشد و نباید حجم فیلم ارسالی شما از همین حدود تجاوز کند. در اینجا مورد بعدی یا این که next را تعیین کنید، کانال شما ساخته شد. همین‌طور کادری در بالای منو وجود دارااست بانام که شما در آن می‌توانید نظیر سرچ اینستاگرام, مسئله یا این که پیج های موردنظرتان را کاوش کنید. به عامل حجم بالای اپلیکیشن IGTV و نبود تفاوت عمده در همین دو آموزش را از راه و روش نخستین به این معنی که اپلیکیشن اینستاگرام پیش می‌بریم.

نکات و ترفندهای استعمال از IGTV

همانطور که فراتر نیز گفته شد، IGTV هم به شکل یک اپلیکیشن جداازهم و هم به صورت یک امکان داخل برنامه اینستاگرام وجود داراست و ما می خوا‌هیم هر دو نحوه را گزینه باز‌نگری قرار دهیم. قابلیت تماشای ویدئوهای اشخاص در صفحه پروفایل آن ها فارغ از آنکه نیاز باشد فعالیت خاصی انجام دهیم. اما به شرطی که اینستا آپدیت باشد که در قسمت بعدی به رخ تام آن را توضیح می دهیم. ربات تلگرام Regram Regram یک ربات کاربردی در تلگرام هست که برای دانلود IGTV اینستاگرام است. کلیپ ویدیو برای ما ارسال میشود و می‌توانیم آن را دانلود کنیم. ولی در همین روزهای فیلتربودن تلگرام، به جهت دانلود هر کلیپ ویدیو بایستی صبر ایوب داشته باشیم. یک گزینه‌ی Browse‌هم آن تحت هست که شما را مجددا به کاغذ اهمیت IGTV برمی‌گرداند. اصلی کشیدن ورقه به سمت بالا نیز می‌توانید به ورقه اساسی بازگردید. بخش igtv اینستاگرام بخشی به جهت آپلود ویدیو اساسی دوران بخش اعظم از 1 دقیقه تا حداکثر 1 ساعت است. یکی از از جالب‌ترین بخش‌های این قسمت بخش مقدار مشاهده ویدیو است. در این قسمت شما می‌توانید متوجه شوید که افراد تا چه دقیقه‌ای از ویدیو را مشاهده کرده‌اند. حساس آگاه شدن از همین آمار می‌توانید متوجه گردید که اشخاص در چه قسمت‌هایی عشق خویش را به جهت مشاهده ویدیو آپلود شده از دست داده‌اند و اقداماتی به جهت برطرف کردن این مشکل را در برنامه خویش داشته باشید. تمام آنچه که شما باید انجام بدهید واضح نمودن کلید post a preview است. در صورتی که پیش نمایش ویدئو igtv را حذف کرده باشید، دیگر قابلیت و امکان بازگرداندن آن به پروفایل یا این که فید وجود ندارد و این ویدئو صرفا در قسمت igtv پروفایل شما قابل مشاهده است. در صورتی که می خواهید پیش نمایش کلیپ ویدیو را به پست‌های خود برگردانید، بایستی آن را مجدد آپلود کنید. درصورتیکه اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید، شبکه IGTV شما هم پاک می‌شود. در صورتی که در اپلیکیشن IGTV و مستقل از حساب اینستاگرام خود اکانتی تولید کرده باشید، اهمیت حذف اکانت اینستاگرام مشکلی برای اکانتتان در IGTV ایجاد نمی‌شود. در مواقعی ممکن هست شما از محتوای یک کلیپ ویدیو خوشتان نیاید و دوست نداشته باشید که همین کلیپ ویدیو یا این که ویدئوهای مشابه را در آتی بازدید کنید.

برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن IGTv

در همین مرحله نمایشی از ویدئو IGTV ظاهر میشود که مشخص مینماید کلیپ ویدیو شما به این شکل در اینستاگرام به سناریو در می‌آید. آیکونرا در گوشه­‌ی بالا-راست صفحه‌­ی اساسی یا فید انتخاب نمایید یا به اپلیکیشن IGTV وارد شوید. آیکون(در آیفون) یا این که آیکون(در اندروید) را سایت خبری در ذیل ویدئو تعیین کنید. در صورتی که از ورژن وب به کارگیری می‌کنید، آیکون سه نقطه افقی در گوشه بالا-راست پست IGTV تعیین کنید. در تحت هر کدام از این دسته‌بندی‌ها تعدادی ویدیو وجود دارد که می توانید به اسکرول کردن به سمت راست و چپ به ویدیو دلخواهتان برسید. زیرا سرعت آپلود نسبت به دانلود کمتر میباشد و ممکن میباشد کلیپ ویدیو پس از یکسری دقیقه آپلود شود. البته در صورتی که اعتقاد دارید که فرآیند آپلود ویدئو مختل شده است، از اپلیکیشن اینستاگرام خارج شده و به تنظیمات دستگاه بروید. در ادامه وارد Apps یا این که App Manager شده و اپلیکیشن اینستاگرام را گزینش کنید. آن گاه ابتدا به یاری clear cache کش برنامه را پاک کرده و آنگاه مورد force stop را بزنید. هم اکنون مجدد وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و ویدئو را مجددا آپلود کنید. پس از همین که کلیپ ویدیو IGTV منتشر شد، یک پیش نمایش یک دقیقه‌ای از آن در پست‌های حساب کاربری تولید می‌شود. یکی از ساده ترین همین روشها به کار گیری از ابزارهایی هست که برای همین منظور طراحی شده اند. در ادامه کار حیاتی یک عدد از اینها را به شما آموزش خوا‌هیم داد. در این بخش از مطلب راجع به تنظیمات IGTV اینستاگرام صحبت خوا هیم کرد و شما را اهمیت بعضی از خصوصیت ها و قابلیتهایی آشنا خواهیم کرد که زمان گذاشتن کلیپ ویدیو در آن به آن ها دسترسی خواهید داشت. راهکارهای متمایز به جهت جذب بازدیدکننده عمده در IGTV قابل استفاده هستند.

آموزش ساختن ویدئوهای سریالی در IGTV اینستاگرام

آیکون (در آیفون) یا آیکون (در اندروید) را در زیر ویدئو گزینش کنید. شما می­‌توانید ویدئو­های IGTV را لایک کنید، برای آن کامنت ثبت نمایید یا این که آن ویدئو را در دایرکت ارسال کنید. پایین هر کلیپ ویدیو در تلویزیون اینستاگرام یکسری آیتم وجود دارااست که در ادامه آنان را عمده تفسیر می‌دهیم. پس از ورود به آن هم کافی است اطلاعات اکانت اینستاگرام‌تان را وارد نمایید تا وارد پروفایل‌تان شوید. ولی درصورتیکه در اپلیکیشن دارای اینستاگرام باطن اکانت‌تان میباشید طبق معمول به‌صورت مداد وارد صفحه‌تان می‌شود. یک محتوای اهمیت کیفیت به هیچ وجه به معنای یک محتوای لبریز هزینه نیست. در واقع، بسیاری از ایده‌های تبلیغاتی یا این که مربوط به به دست آوردن و فعالیت که به‌صورت فیلم و اپیزودهای مختلف در قالب سریال‌های IGTV منتشر می‌شوند، از این قبیل محتواها میباشند که اساسی هزینه زیاد ذیل ایجاد می‌شوند.

بررسی تب های IGTV:

۲-روی «بارگذاری-upload» کلیک نمایید و ویدیویی را که می خواهید بارگذاری کنید گزینش کنید. فالونیک بزرگترین کمپانی ارائه دهنده سرویس ها نتورک های اجتماعی و پیام رسان مثل اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک و .. بی شک و تردید در راستا خدمات این چنینی ، فالونیک یک منشا دوچندان تمام را آماده نموده هست تا کاربران همین کانال ها به آسودگی و اطمینان هرچه بخش اعظم بتوانند در بستری امن نیاز های خود را برطرف کنند .. یکی از فاکتور های حساس به جهت به سناریو درآمدن ویدیو IGTV شما در قسمت POPULAR VIDEOS (ویدیوهای دوست داستنی IGTV) دریافت تماشا های باکیفیت در بهترین زمان ممکن به جهت آن ویدیو است . پادرو حیاتی سرمایه‌گذاری شرکت فناپ و دارای هدف اصلاح فرآیندها در راستا فروش و لجستیک تاسیس شده است. قابلیت‌هایی نظیر سیو و متوقف کردن ویدیو منجر شده تا ویدیوهای همین بخش به جهت مخاطبان جذاب‌تر باشد. تایپ کردن کپشن و به کارگیری از هشتگ مطلوب هم در افزایش بازدید آن ویدیو نقش دارد. به کارگیری از دایرکت اینستاگرام به همراه تدریس تصویری... و همین منجر شده بود اکثر وقت ها اعضا اینستاگرام برای اشتراک‌گذاری ویدیوهای اکثر از یک دقیقه، به شبکه‌های ویدیویی مانند یوتیوب روی بیاورند. نحوه دیگری که برای دانلود ویدیوهای وجود دارد، به کارگیری از بعضا اپلیکیشن‌ها است. یکی از از این اپلیکیشن‌ها که همین عمل را به خوبی انجام می‌دهد، اپلیکیشن است. اگر نمی‌خواهید شخصی عکس‌ها یا این که ویدیوهای IGTV شما را ببیند، می‌توانید او را بلاک کنید. اینستاگرام به تازگی قابلیتی به اسم IGTV را اضافه کرد که اصلی به کار گیری از آن اعضا می توانند ویدیوهایی 15 تا 60 دقیقه ای را آپلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. شما ویدیوهای نصیب گونه Mohsen Iz بلاگر برنده در راستا طنز را در لحاظ بگیرید. ایشان حیاتی مجموعه موفقش در مدت زمان های وقتی مختلف، سریال های طنزی را ساخت و در IGTV اینستاگرام، قرار می دهد که در بعضا موردها حتی بیشتر از سریال های تلویزیونی، مورد استقبال قرار می گیرد. + منش حل مشکلات همگانی IGTV ولی در زمان آموزشی گام به گام اینستاگرام ، هر چیزی که درباره اینستاگرام بایستی بدانید را فراهم کرده‌ایم. به این معنی که از پیش پا افتاده‌ترین اصطلاحات و تنظیمات گرفته، تا تخصصی‌ترین. دوست دارید مدرس اینستاگرام شوید؟ پس دوره آموزش اینستاگرام ما را در ذیل مطلقا ببینید. در صورتی که در خصوص igtv اینستاگرام و تکثیر ویدئو در آن به مشکلی برخورد کردید مطالعه مقالهآموزش از بین بردن ایراد igtv اینستاگرامرا به شما توصیه می نماییم. حداکثر فیلم های ۱۰ دقیقه ای را می توانید در همین اپلیکیشن پست کنید. ولی اساسی این قابلیت نو قابلیت و امکان گذاشتن فیلم های نسبتا طولانی وجود دارد. اینستاگرام تبلیغات IGTV را به “تبلیغات ویدیویی در جریان” تغییر‌و تحول داده و کسب و کارهایی که قصد دارا هستند از همین ویژگی به کار گیری نمایند باید توجه داشته باشند که زمان ویدیوی آن ها از 60 ثانیه بیشتر نشود. ویدیوهای موجود در فید شما می‌تواند تا 60 دقیقه روزگار داشته باشد و دیگر نیازی وجود ندارد نظیر IGTV اعضا همیشه اپ مهم را به جهت تماشا همین نوع از ویدیوها رخنه کنند. درحال حاضر می‌توانید کلیدی ضربه زدن بر روی هر قسمتی از ویدیو آن را در شرایط تمام بازدید کنید.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن