معرفی بازار لوازم یدکی آریو در تهران

اگر قصد خرید لوازم یدکی آریو در تهران را دارید. باید بدانید که در قلب شهر تهران خیابانی به نام خیابان ملت (باز

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1400

اگر قصد خرید لوازم یدکی آریو در تهران را دارید. باید بدانید که در قلب شهر تهران خیابانی به نام خیابان ملت (بازار چراق برق) وجود دارد که بورس فروش لوازم یدکی خودرو است. همه نوع قطعات خودرو را میتوان در این خیابان پیدا کرد. بازرگانی های فراوانی در این راسته وجود دارند. که از تامین قطعات خودرو ها درامد دارند. در این بازار میتوانید تمام لوازم یدکی خودرو های ایرانی و لوازم یدکی خودروهای چینی را بیابید. و حتی لوازم یدکی خودرو های کره ای و غیره را پیدا کنید. اما روی صحبت ما در مورد قطعات خودروی آریو است. آریو که یک خودروی چینی ساخت کمپانی زوتی است. توسط شرکت خودرو سازی ساپیا در ایران وارد شده و خدمات پس از فروش این خودرو بر عهده سایپا است. خیلی از دوستانی که به دنبال خرید لوازم یدکی آریو هستند. با جنس های نامرغوب و کپی مواجه میشوند. که نه تنها کیفیت ندارد. بلکه بعد از متی که خراب میشوند ممکن است روی باقی قطعات خودرو ی آریو نیز تاثیر منفی بگذارد.

برای خرید لوازم یدکی کوییک نیز میتوانید به وبسایت روبان آبی مراجعه کنید.

حال که نگاهی به سابقه و مبدا ساخت خودروی آریو انداختیم چطوره که در مورد قسمت های مختلف این خودرو بحث کنیم و لوازم مورد نیاز هر کدام از قسمت های این خودروی چینی رو معرفی کنیم.

اگر از قسمت بیرونی خودرو شروع کنیم :

لوازم یدکی بدنه ی آریو به این ترتیب میشود نام برد.

·         چراغ ها

·         جلوپنجره ی آریو

·         درب موتور یا همان کاپوت درب های کابین خودرو

·         سپرجلو ی آریو و سپر عقب چراق خطر آریو

·         و کلی لوازم دیگر مثل آینه های خودروی آریو

قطعات یدکی موتوری خودروی آریو

·         دسته موتور ها

·         رادیاتور خودروی آریو

·         سیبک ها

·         کابل تعویض دنده

·         براکت ها

در هنگام خرید لوازم یدکی خودروی آریو به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی که میخواهید قطه ای رو برای خودروی خود بخرید. به فروشگاهی که به آن مراجعه میکنید توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر در بین فروشگاه ها و بازرگانی های لوازم یدکی ماشین های چینی سردر گم شدید بگردید به دنبال بازرگانی آسایدک این فروشگاه یک فروشگاه بسیار قدیمی و با سابقه ی بسیار درخشان است. تمامی قطعات یدکی خودرو ی آریو را دارا میباشد. و میتوانید با خیال راحت از محصولات این شرکت استفاده کنید. چون تمامی قطعات با گارانتی معتبر ارائه میشوند. و دارای فاکتور رسمی هستند. این بازرگانی به تازگی فروشگاه اینترنتی خودرا راه اندازی کرده و تمامی لوازم اریو را میتوانید به صورت اینترنتی سفارش دهید و سپس به سراسر کشور ارسال میکند البته بازرگانی های مطرح دیگری هم در بازار چراق برق تهران فعالیت دارند مثل فروشگاه چانیز یدک ولی از لحاظ قدمت و سابقه ی واردات لوازم آریو آسایدک قدیمی ترین بازرگانی است.