جامع ترین مرجع بررسی انواع مهره مار - معروف ترین نژاد های هندی

وسط ماه ۱۲ تا ۲۱ ماه قمری بهتر است مخصوصا ۱۷ یا ۱۹ یا ۲۱ ماه قمری بهترین ایام ماه برای حجامت است چون

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 فروردین 1401
وسط ماه ۱۲ تا ۲۱ ماه قمری بهتر است مخصوصا ۱۷ یا ۱۹ یا ۲۱ ماه قمری بهترین ایام ماه برای حجامت است چون در این زمان ماه بزرگتر و خون بدن بیشتر است مهره مار در کجای مار قرار دارد و روز دوشنبه بعد از ظهر و پنج شنبه قبل از ظهر نیز بهترین ایام هفته است.ماههای دی و بهمن خوب نیست. تحمل بیماری و استفاده نکردن از مسکّن باعث تقویت بدن و درمان است- دعا - ۷مرتبه سوره حمد را بر زیر پیراهن بیمار بخوانید و اگر بهبود نیافت ۷۰ مرتبه بخوانید و در تأثیرش شک نکنید - اگر کسی را حمد و توحید درمان نکند درمان دیگری ندارد - عوذه ، رفیه و نشره ها که زیاد هستند - با بیماری صحبت کنید و بگویید که از بدن من بیرون برو - تریاق ( با تریاک رایج فعلی کمی فرق دارد) مواظب باید بود که فرد معتاد نشود - آب گرم - عسل شیر گاو روستایی - شکر طبیعی - نزدیکی با زنان - حجامت - سیاهدانه و…

مهره مار هند

این بیماری گاهی در چشم و گاهی در پا و… کسی نمیداند، این اعتقاد از کجا آمده و چرا گفته میشود عضوی از بدن کفتار ماده، میتواند زندگی زناشویی را گرم کند و خوشبختی را به زندگی دخترانی که پا به خانه بخت میگذارند، بیاورد، اما از هر کجا که آمده، سایه شوم خرافات را بر سر کفتار ماده انداخته. تا تغییرات عالی بر ذرات بدن و محیط تو بگذارد . آماده تو را پرورش دهد . واقعا فقط همین ها شما را ناراحت کرده می بره نزد خالق که کلید همه مشکلات در دست اوست تحت نور الهی قرار میده احساس راحتی میکنی .

مهره مار سیاه رنگ

شاخ و برگ اسفند طبق روایات نئشه آور است و اعتیاد آور نیست ۲ تا ۱۰ گرم برگ و شاخ اسفند را آسیاب کرده با مقداری دانه اسفند مخلوط کرده و مصرف شود. شاید از روایات استفاده شود که از مسکن های عمومی استفاده نکنیم و صبر کنیم و درد را تحمل کنیم و اگر چند بار درد را تحمل کنیم درد به طور کلی بر طرف می شود ولی مسکن مصرف کردن مانع درد است و مسکن به مرور زمان اثرش را از دست می دهد و اگر انسان یک یا دو بار تحمل کند درد قطع می شود. مسکن ها ۲ نوع هستند : ۱- مسکن های مخصوص هر عضو مانند کمر، زانو یا سر ۲-مسکن عمومی و مشترک. تقریبا کل داروهای شیمیایی حالت مسکن و رفع عوارض دارند و ریشه ها را درمان نمی کنند و تسکین دهنده های عمومی هم دارند مانند هیپوپروفین. مگر قانون بازتاب و فرکانس نمی گوید فرکانس های مشابه در یک مدار هستند و همدیگر را جذب می کنند کارماهای مشابه سبب جذب هم می شوند . با دست بخورید و سر سفره روی یک زانو بنشینید و یک زانو را به شکم بچسبانید.

مهره مار را

و سپس باید نسبت به کارایی و خواص مهره مار یک دعای دیگر باید روی آنها خواند شود و در نهایت دعای بنام زدن هست که پس از گرفتن مشخصات فردی از مشتری توسط یک شخصی معتبر در این زمینه روی مهره مار اعمال می شود. کسی که از بدست آوردن یا انجام خواسته و موقعیت مورد نظرش محروم و ناامید شده روی آن چيز عیب می گذارد و اینطور خود یا دیگران را قانع می کند که مناعت طبع دارد. بچه ها و دخترانی که با فالگیری یا در لحظات دوست یابی مشکل دارند همه گیج شده اند یا با ازدواج مشکل دارند باید گفت که یکی از خواص فوق العاده ای که مارهای گردو دارند این است که مشکلات ازدواج و فالگیری برای شما راحت است و با گذشت زمان می توانید به خواسته های خود برسید.

خوابیدن با مهره مار

و زیاد کننده های عقل و مغز هم مفید است . سودابر ( افتیمون) - تقویت اعصاب ( بابونه) - مفرح ( به اندازه یک فندق) مصرف شود - داروی جامع با آب انگور هم در درمان افسردگی موثر و مفید است. یک روش قطعی برای تشخیص مهره مار اصل، استفاده از سرکه خالص انگور است. سم مار از کجا می آید؟ امیریشریفی با اشاره به تصاویری که در سایتهای فروش مهره مار به نمایش درآمده میگوید: «در این سایتها تصویری تکراری از مهره مار دیده میشودکه با صدف درست شدهاند.» اما در خیابان منوچهری که میتوان میان بدلیجات و عتیقهفروشیهایش مهره مار هم پیدا کرد، این مهره مارها را از جنس پلیاستر میدانندو تقلبی. روش های مختلفی توسط برخی فروشنده گان برای امتحان کردن مهره مار پیشنهاد می شود که هیچ کدام از این روش های علمی و منطقی نمی باشد. همین ترکیب یک چای با یک گیاه دارویی مناسب دیگر خودش یک چای عالی می شود مگر همین چای های لاغری و چاقی و … 3. موارد دیگری نیز برای آزمایش مهره مار در سرکه و یا مواردی دیگر نیز وجود دارد که امکان انجام آنها هنگام خرید امکان پذیر نیست. با مشاهده وضعیت تعمیر و نگهداری مهره مار ، مطمئنا زمان بندی را از یک هفته تا 90 روز تحت تاثیر قرار می دهد و در طول زمان بهتر و قوی تر می شود.

مهره مار نداشتی

وقتی فردی مثلا از آب می ترسد وقتی به او عکس آب را نشان می دهند ممکن است طبق خاطراتش دلش یا قلبش را بگیرد و احساس دردی کند در واقع کانال انرژی آن محل مسدود شده و با ضربه های تی اف تی و در حین ضربه فکر کردن به طور مثبت می تواند سریع تر بهبود یابد (با دو انگشت نه خیلی آرام و نه محکم ، ضربه معمولی ، بین 5 تا ده ضربه بزنید) . زباله های متعفن و کثیف کینه و نفرت را با خودت ، در درونت نگه ندار . منم فروشگاه اینترنتی دارم ولی وقتی فایلی رو می فروشم القای منفی و انرژی منفی به خریدار نمیدم نم یگم عزیز فقط خودت استفاده کن به دیگری نده
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن