زوم است که با اضافه کردن یک راه برای میزبان به گزارش شرکت کنندگان در جلسه با توجه به برنامه انتشار یادداشت منتشر شده در مارس 19 (از طریق PC Mag). در تئوری است که می تواند کمک به شرکت پیگیری کردن دیوهایی را که بیش از زوم تماس و به اشتراک گذاری نامناسب مواد عمل بیشتر در محاوره به عنوان شناخته شده “Zoombombing.” زوم می گوید: گزارش از ویژگی های در دسترس خواهد بود در یک به روز رسانی است که برنامه ریزی شده برای انتشار در پنج شنبه, مارس 26.

“این ویژگی را در تولید یک گزارش که ارسال خواهد شد به زوم اعتماد و ایمنی تیم به ارزیابی هر گونه سوء استفاده از این پلت فرم ها و جلوگیری از یک کاربر در صورت لزوم” زوم گفت: در یادداشت روز رسانی. حساب صاحبان و مدیران قادر خواهد بود به نوبه خود در تنظیمات. زوم کاهش یافته است به نظر زمانی که آستانه خواست برای جزئیات بیشتر در مورد سیاست.

به عنوان زوم استفاده کرده است سر به فلک کشید در طول COVID-19 آنفلوآنزای مرغی پلت فرم تبدیل به یک هدف بالقوه برای شوخی و آزار و اذیت از طریق روش های مانند Zoombombing. برای کمک به جلوگیری از Zoombombing این شرکت تبدیل شده کلمه عبور و اتاق انتظار برای جلسات به طور پیش فرض برای کاربران رایگان و کاربران تنها با یک مجوز در زوم را پرداخت ارزان ترین لایه در آوریل 5th.

زوم نیز برداشته نشست شناسه از جلسه عنوان میله در آوریل 8 — قبل از آن به اشتراک گذاری تصاویر از جلسات در رسانه های اجتماعی می تواند در معرض این جلسه شناسایی و به طور بالقوه اجازه دهید مردم برای پیوستن به جلسه خود را ناخوانده. دادستان فدرال نیز هشدار داد که قابل توجهی می تواند پیامدهای قانونی برای Zoombombing.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de