کارگران از آمازون Instacart و دیگران در تماس بیمار در اعتراض به فقیر ویروس حمایت

در مارس 1st, کارگران از آمازون, غذاهای کل Instacart, فدرال اکسپرس, هدف و خارج متصل به هم در یک سری از توقف کار

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

در مارس 1st, کارگران از آمازون, غذاهای کل Instacart, فدرال اکسپرس, هدف و خارج متصل به هم در یک سری از توقف کار در اعتراض به شرایط و تجهیزات در این صورت مداوم شیوع کروناویروس. اقدامات سازماندهی شده توسط طیف وسیعی از گروه ها در شرکت های مختلف اما به پایان رسیده و همزمان با روز جهانی کارگر. این گروه در حال تشویق مشتریان به تحریم فروشگاه ها و خدمات برای مدت زمان از روز است.

سازمان در آمازون گفت: هزاران نفر از کارکنان شرکت کننده در این اقدامات در سراسر کشور.

این گروه ها خواستار شیوه های بهتر و تجهیزات به خط مقدم حفاظت از کارگران از پیمانکاری به این بیماری در محل کار. جزئیات از کسانی که حمایت متفاوت است بین شرکت ها و مشاغل: Instacart کارگران خواستار توزیع بهتر از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE یا) در حالی که تمام مواد غذایی کارگران خواستار مکان با موارد مثبت تعطیل شود برای 14 روز.

آمازون سرویس تحویل همکاران درخواست برای پاک کننده حرفه ای برای پاکسازی وسایل نقلیه در پایان هر شیفت. در حال حاضر رانندگان با ارائه تمیز کردن لوازم و خواسته به پاکسازی وسایل نقلیه خود را.

آمازون خودداری کرده است به افشای تعداد کارکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 برقراری ارتباط تنها در موارد فردی به کارکنان را تحت تاثیر قرار. به عنوان بخشی از اقدام امروز آمازون کارکنان در حال هل دادن به عقب در برابر آن عمل و خواستار شرکت به "شفاف و صادقانه در مورد تعداد موارد آنها در امکانات است."

در اوایل این ماه آمازون اجرا سیاست های جدید برای محافظت از کارگران از این ویروس از جمله از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و نامحدود مرخصی بدون حقوق برای کارمندان که به اعتقاد آنها ممکن است در معرض. اما اجرای این سیاست بوده است ناهموار و گسترده تر عدم اطمینان به سوخت بیشتر سازماندهی تلاش های داخل شرکت.

"آیا شما تحت فشار بودن به جعل یا دکتر هر بهداشت سیاهههای مربوط ؟" یک سازماندهی سند توزیع شده در میان تمام غذاهای کارگران می خواند. "رهبران خود را کنار گذاشتن فروشگاه فروش و زايمان بودجه اولویت دادن به سلامت خود و رفاه؟"

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im