زوم به شما اجازه مشتریان پرداخت انتخاب کنید که مرکز داده خود تماس های روت شده از

زوم به شما اجازه مشتریان پرداخت انتخاب کنید که داده های مراکز تماس را می توان از طریق روت شروع آوریل 18th, این

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 فروردین 1399

زوم به شما اجازه مشتریان پرداخت انتخاب کنید که داده های مراکز تماس را می توان از طریق روت شروع آوریل 18th, این شرکت اعلام کرد در یک پست وبلاگ امروز. تغییرات پس از یک گزارش از دانشگاه تورنتو شهروند آزمایشگاه یافت که زوم تولید کلیدهای رمزنگاری برای برخی از تماس از سرور در چین حتی اگر هیچ یک از مردم در تماس بودند جسمی واقع در کشور است.

زوم می گوید پرداخت مشتریان قادر خواهد بود به "انتخاب کردن در و یا از داده های خاص مرکز منطقه" اگر شما نمی قادر خواهد بود برای انتخاب کردن از خود را به طور پیش فرض منطقه است. زوم در حال حاضر گروه خود در مراکز داده به این مناطق: استرالیا, کانادا, چین, اروپا, هند, ژاپن/دلار هنگ کنگ, امریکا لاتین و ایالات متحده آمریکا.

کاربران رایگان این شرکت ردیف نمی تواند خود را تغییر دهید به طور پیش فرض داده های مرکز منطقه هر چند هر یک از این کاربران در خارج از چین نمی خواهد که اطلاعات خود را از طریق روت چین با توجه به زوم.

در مارس 3rd, Citizen Lab در گزارش خود منتشر توصیف چگونه زوم را طرح رمزگذاری گاهی اوقات با استفاده از کلید های تولید شده توسط سرور در چین است. که می تواند به معنای نظریه که مقامات چینی می تواند تقاضا زوم فاش کسانی که کلیدهای رمزنگاری به دولت است.

زوم مدیر عامل اریک یوان گفت که در عجله برای اضافه کردن سرور ظرفیت برای دیدار با عظیم نیاز به زوم در طول COVID-19 pandemic "ما موفق به اجرای کامل معمول ما geo-بهترین شیوه ها" و این که ممکن بود که "برخی جلسات اجازه داده شد برای اتصال به سیستم در چین است." این بود که در نظر گرفته شده و رفتار است که این شرکت در حال اصلاح این مسئله با توجه به یوان.

یوان اعلام کرد در مارس 1st پست وبلاگ که زوم خواهد بود اجرای 90 روز از ویژگی های یخ به تمرکز بر روی رفع حریم خصوصی و مسائل امنیتی است. او همچنین گفت: زوم شروع به پریدن کرد از 10 میلیون کاربر روزانه در ماه دسامبر تمام راه را تا به بیش از 200 میلیون کاربر روزانه در ماه مارس به عنوان مردم رفتند به خدمات در حالی که در خانه با توجه به همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب