YouTuber livestreams با صفحه 4a در دست نشان می دهد ابعاد و قوی لمسی موتور

خولیو Lusson است YouTuber از کوبا که در حال حاضر به ما چند نشت از صفحه 4a از جمله نمونه های باتری و تست های عم

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 اردیبهشت 1399

خولیو Lusson است YouTuber از کوبا که در حال حاضر به ما چند نشت از صفحه 4a از جمله نمونه های باتری و تست های عملکرد و در عمق دست در تصویری از این گوشی در ماه مارس. روز یکشنبه Lusson میزبانی زنده تصویری جشن خود را 10k مشترک نقطه عطف اما در نیمه دوم livestream (حدود 40:00 علامت) او پاسخ برخی سوالات در مورد صفحه 4a نمونه واحد در اختیار او است.

شروع کردن Lusson تایید این گوشی در واقع یک نمونه واحد که حس می کند با توجه به چه مدت او تا به حال آن را برای این امر به ویژه آشکار با تغییر لوگوی گوگل ما هنوز در تصرف زیر.

 TechnoLike Plus (YouTube) منبع: TechnoLike Plus (یوتیوب)

او به ما ابعاد و وزن صفحه 4a. تلفن اقدامات 144.2 mm x 69.4 mm x 8.4 mm – که قطعا جمع و جور تر از صفحه 3a را 151.3 x 70.1 x 8.2 میلیمتر است. او همچنین تایید گوشی نور است و وزن آن بین 135 و 140 گرم. او همچنین اضافه می کند که سبک وزن همراه با پلاستیک ساخت اضافه کنید تا در دست احساس می کنید که او را دوست ندارد. او توضیح داد که او ترجیح میدهد بیشتر احساس حق بیمه خود را Redmi Note 7.

در سخت افزار گوشی مربوط گزارش که تایید شد توسط Lusson تایید می کند که این صفحه 4a را فعال لبه از ویژگی های است که ما دیده ایم در تمام صفحه گوشی از صفحه 2 و 2 XL.

Lusson عاشق لمسی موتور از صفحه 4a – او می گوید آن را بسیار قوی – بنابراین ما باید آن را به نگاه به جلو به 3a به حال خوب haptics و همچنین). او همچنین تایید می کند که روشنایی بسیار خوب است و می رود تا آنجا که گفت که نور خورشید خوانایی است و نه بهترین در بازار است اما کاملا خوب و صفحه نمایش است 60Hz و OLED.

ما می توانیم انتظار یک nanoSIM + eSIM و ذخیره سازی پردازنده است UFS 2.1. او بسیار خوشحال است با 4a عملکرد است که جای تعجب نیست – همانطور که ما کاملا با محتوای صافی و عملکرد صفحه 3a XL سال گذشته است.

Metalic ring around the selfie camera ها و مواد معدنی حلقه در اطراف selfie camera

چیزی جالب است که او نشان داد در دوربین است که حضور یک حلقه فلزی در اطراف selfie camera module. او نشان می دهد ممکن است یک زیبایی انتخاب اما این احتمال وجود دارد که این مشخصه از نمونه اولیه سخت افزار. ما در حال حاضر می دانیم 4a را یک جک هدفون اما Lusson تایید می کند که بلندگوهای استریو با صدای بلند.

این صفحه 4a خواهد بود و مجهز به Snapdragon 730 CPU و بسته 6GB RAM یا 64 یا 128 GB از ذخیره سازی. وجود یک شبکه 5.81-اینچ صفحه نمایش OLED با صفحه نمایش QHD+ با وضوح یک 12.2 مگاپیکسل دوربین اصلی و یک 8MP پانچ سوراخ دوربین عکاسی از خود. در ضمن وجود یک 3,080 میلی آمپر باتری و یک جک هدفون 3.5 mm. این گوشی انتظار می رود برای رسیدن مدتی به زودی ممکن است آن را در یا در اطراف ژوئن 1 است که زمانی که گوگل برگزار خواهد شد livestream برای آندروید 11 Beta.

منبع 1 • 2tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب