راهنمای خود را به صحبت کردن به خانم ها توسط مت Hancock

برخورد با جنس مخالف مشکل است به خصوص اگر شما یک بیت shirty با یک خانم MP و همه شما را متهم بودن جنسیتی. در این

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 اردیبهشت 1399

برخورد با جنس مخالف مشکل است به خصوص اگر شما یک بیت shirty با یک خانم MP و همه شما را متهم بودن جنسیتی. در اینجا چگونه به اعتصاب حق 'تن' با خانمها.

صحبت با صدای بلند

حتی اگر شما در حال تشویق یک زن MP در عوام ما آهسته پاسخ به کروناویروس به معنی هر کاری شما را ملاقات کند در آینده قابل پیش بینی خواهد بود حداقل دو متر دورتر. صحبت با صدای بلند و به وضوح به عنوان اگر شما در حال صحبت کردن به یک کودک است. با برنده شدن نکاتی مانند این من مطمئن هستم که شما می توانید ببینید که چرا آنها با من تماس مت "عاشق مرد' Hancock.

بود افتخاری

عشق یک تعریف. بنابراین به جای وارد شدن به یک ردیف مورد PPE به نوبه خود بر جذابیت. دفعه عصبانی پرستار در مقابل شما به سادگی می گویند "اما چرا شما می خواهید به پوشیدن یک ماسک و پوشش چنین زیبا لبخند؟" همانطور که گفته شد شما باید دو متر دورتر و در نتیجه امن از یک ضربه در bollocks.

پیدا کردن همه چیز در مشترک

مطمئن شوید که آنها ممکن است یک وزیر سایه با سالها تجربه به عنوان یک A&E, دکتر, در حالی که شما در یکی دیگر از Oxbridge پرتاب کننده که آمپول با جورج آزبورن اما شما ملزم به چیزی مشترک. شما هم مثل نان ، یا Phil Collins? ارائه به قرض دادن به آنها را کپی خود را از هیچ ژاکت های مورد نیاز. که یک حرکت صاف.

را نشان نمی کردن

آن را وسوسه انگیز برای نشان دادن زمانی که شما در حال مهمی وزیر دولت مانند من و در تلویزیون هر روز اطمینان سپاسگزار ملت است. توان متوسط در مورد آن و تنها نقطه ای از پنج یا شش بار که شما احتمالا بهتر شدن رتبه بندی از مردم عادی و بدون شک دعوت در به شدت.

از آنها بخواهید در مورد خود

شما ممکن است یک شات بزرگ وزیر بهداشت اما خود را بپرسید بانوی دوستان در مورد روز خود را بیش از حد. باید آنها را پخته هر خوب کیک ؟ آیا آنها نیاز به مشاوره در مورد خرید لباس ؟ امیدوارم شما قادر به پاسخ خود را از طریق سرفه جدید و به سرعت در حال افزایش درجه حرارت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب