شما به زودی قادر خواهد بود به گوگل دو گروه تماس های ویدئویی بر روی وب

در ماه مارس گوگل, افزایش گروه تماس تصویری محدود در اواز یا موسیقی دو نفری از هشت به 12 شرکت کنندگان در یک زمان

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 اردیبهشت 1399

در ماه مارس گوگل, افزایش گروه تماس تصویری محدود در اواز یا موسیقی دو نفری از هشت به 12 شرکت کنندگان در یک زمان در COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر این غول اینترنتی اعلام کرده است که آن را به شما اجازه Duo کاربران ایجاد گروه تماس در وب شروع به عنوان یک پیش نمایش در کروم.

برای حمایت از گروه تماس در کروم را رول در هفته های آینده همراه با یک طرح جدید است که به شما اجازه دیدن بیشتر مردم در همان زمان. علاوه بر دعوت از مردم برای پیوستن به یک گروه تماس را نیز آسان تر با لینک دعوت.

You will soon be able to make Google Duo group video calls on web

علاوه بر این گوگل اعلام کرد که یک خانواده جدید حالت است که اجازه می دهد تا شما دودل بر روی صفحه نمایش در زمان واقعی در حالی که همچنین با استفاده از ماسک و اثرات آن بر خودتان است. آن را نیز پنهان قطع و پایان تماس دکمه از روی صفحه نمایش برای جلوگیری از لمس اتفاقی در طول تماس های ویدئویی اما شما باید برای ورود به اواز یا موسیقی دو نفری با حساب Google خود را به قادر به استفاده از خانواده حالت.

You will soon be able to make Google Duo group video calls on web

ماسک و اثرات است که بخشی از خانواده حالت در دسترس خواهد بود برای یک در یک گروه و تماس های تصویری برای کاربران اندروید و iOS. آنها را به رول با شروع این هفته با یک روز مادر اثر است.

You will soon be able to make Google Duo group video calls on web

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن