پس از چند ماه از مستند شما احتمالا یک کمی زنگ زده قدیمی بحث کوچک. در اینجا برخی از مکالمه icebreakers برای این brave new COVID-19 جهان است.

‘موهای خود را به نظر می رسد گه’

اکثر مردم شما را به دست انداز در حال رفتن به گه مو می شود آن را یک ropey رنگ کار عمیقا تازه برش وزوز یا یک حاشیه است که به نظر می رسد مانند آن بوده است با کارد و چنگال. مال شما البته خوب به نظر می رسد – شما قطعا نمی کردم یک بونو-in-the-80s تاسف کفال.

‘شما نمی کردم که چربی در واقع’

توانم این را اگر شما واقعا حساس و یا استفاده از آن به عمد اگر شما یک حرامزاده. بهترین تحویل بلافاصله به گرفتن قربانی کردن گارد. همچنین با تمرکز بر دیگران افزایش وزن است یک راه عالی از انکار به خودتان است که شما در حال حمل برخی از مستند چاق شدن, اگر شما عجیب و غریب است.

‘شده است ماندن alert’

کامل نوع پوچ guff به فواره زدن اب در کسی که شما به سختی می دانم و یا مانند. ضربه به یک بچه از مدرسه شما واقعا نمی شد دوستان ؟ سابق که به شما dumped by متن ؟ باید تلاش-رایگان مکالمه با این عبارت – این جدید “خنده دار آب و هوا ما شده است”.

‘لغو هر یک تعطیلات خوب در این سال؟’

عنوان: ‘من’. اگر مردم فکر کمی مرگبار جهانی همه گیر خواهد شما را متوقف لاف زدن در مورد خانواده خود سفر اسکی در کوه های آلپ سوئیس و یا سلامتی خود را عقب نشینی در کامبوج آنها در اشتباه بودند. چه چیزی بیشتر شما را نجات داد یک هزار نشخوار یا بیشتر پس از آن برنده-برنده.

‘آیا شما می خواهید این دو بچه ها؟’

این طنز نظر خواهد اعتصاب وتر با هر دوست که دائم به دنبال پس از کودکان کار از خانه. چیزی که آنها نمی دانند این است که شما در حال مرگبار جدی خواهد شد و با خوشحالی آنها را به بچه های خود را سمت راست وجود دارد و پس از آن شما می توانید نوشیدنی پر از کنده درخت lagers و در نهایت بر روی پلی استیشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de