مهاجرینی که در اینجا ما در حال اجرا خدمات بهداشت صرفه جویی خونین ما زندگی

در سراسر بریتانیا, مردم در حال رجزخوانی در مورد خونین مهاجران آمدن به اینجا تبدیل شدن به پزشکان و پرستاران و ج

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 فروردین 1399

در سراسر بریتانیا, مردم در حال رجزخوانی در مورد خونین مهاجران آمدن به اینجا تبدیل شدن به پزشکان و پرستاران و جراحان صرفه جویی در مصرف ما از یک بیماری همه گیر.

هر چند آن را نمی ممکن است به لحاظ سیاسی درست به آن می گویند انگلیسی ها مایل به نگه داشتن آرام دیگر در مورد تمام قهرمانانه مهاجران هستند که خط مقدم سلامت کارگران در خطر همه چیز را به نگه داشتن کشور ما امن است.

بازنشسته جولیان کوک گفت: "خوب من گفتن مردم برای سال, اما آنها همیشه hoodwinked توسط به اصطلاح" عادلانه و متوازن " رسانه.

"اما وجود دارد هیچ پنهان شدن از آن در حال حاضر. ما دیده ایم که رنگ واقعی از این مردم که برای آمدن به کشور ما واجد شرایط به عنوان پزشکی حرفه ای و کار خستگی ناپذیر برای محافظت از ما در تمام ساعات روز و شب است.

"و این نه فقط پزشکان. وجود دارد داروسازان سوپر مارکت کارکنان تحویل رانندگان حتی takeout رستوران. در همه جا شما نگاه وجود دارد یک نمونه از مهاجر قهرمانی. باعث می شود شما را بیمار, چگونه آن را قبلا رفته نادیده می گیرند.

"این جای تعجب نیست که دفتر خانه نمی خواهد اجازه دادن به آنها در مبارزه با تروریسم در اروپا. ما سزاوار نیست آنها را پس از آنچه f**king نژادپرستانه احمقها ما شده ایم برای سال."

وی افزود: "آنها را نجات داد نخست وزیر. مثل من همیشه می گفت: خدا نگهدار 'em."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن