Xiaomi Mi 10 Mi 10 نرم افزار و Redmi K30 نرم افزار دریافت GPU به روز رسانی

کوالکام اعلام کرد جالب از ویژگی های جدید (دوبله Elite Gaming) با معرفی Snapdragon 865 و 765 چیپست – قابلیت به

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

کوالکام اعلام کرد جالب از ویژگی های جدید (دوبله Elite Gaming) با معرفی Snapdragon 865 و 765 چیپست – قابلیت به روز رسانی درایور GPU از طریق یک نرم افزار به جای انتظار برای به روز رسانی سیستم عامل. سه Xiaomi های همراه اول برای استفاده از این ویژگی های جدید.

Xiaomi Mi 10 5G Mi 10 نرم افزار 5G و Redmi K30 نرم افزار, همه S865-دستگاه شده هم اکنون می توانید خود GPU درایور های به روز شده به طور مستقل از رام. متاسفانه این نرم افزار که آن را در دسترس است تنها در Xiaomi چینی فروشگاه app در حال حاضر.

Xiaomi's Mi 10, Mi 10 Pro and Redmi K30 Pro are the first to get independent GPU updates

این است که بسیار شبیه به چگونه کامپیوتر gpu ها به کار شما نمی نیاز به یک نسخه جدید از ویندوز به روز رسانی درایور های خود را. و آنچه که به روز رسانی خود را انجام دهید این است که کاملا شبیه به این یکی به طور خاص می افزاید: قرار دادی بهینه سازی برای

PUBG موبایل

,

Fornite

و Honkai تاثیر 3rd. نیز وجود دارد که به روز رسانی به OpenGL ES و Vulkan که به نفع همه بازی ها.

برنامه است که به نام "GPU Driver Updater" و وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که آن را ممکن است به نظر می رسد در فروشگاه Google Play. اما آنچه ما واقعا علاقه مند به پیدا کردن این است که آیا این گسترش پشتیبانی دوره برای تلفن های قدیمی – جدید GPU راننده پس از دو سال از داشتن این گوشی است که هنوز هم بسیار خوب است حتی اگر شما نمی توانید نسخه اندروید N+1.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de