Xiaomi پرده Mi AirDots 2 SE - یک نسخه ارزان تر از AirDots 2s

Xiaomi پرده برداری از یک نسخه مقرون به صرفه تر از آن AirPod-درست مانند هدست بی سیم های Mi AirDots 2 SE. آنها د

توسط BASHARIATEMROOZ در 25 اردیبهشت 1399

Xiaomi پرده برداری از یک نسخه مقرون به صرفه تر از آن AirPod-درست مانند هدست بی سیم های Mi AirDots 2 SE. آنها در دسترس برای قبل از سفارش در چین و حمل و نقل شروع خواهد شد در مارس 19. در CNY 170 ($24/€22) آنها کمتر از نصف قیمت AirDots 2s.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE Xiaomi Mi AirDots 2 SE Xiaomi Mi AirDots 2 SE
Xiaomi Mi AirDots 2 SE

تفاوت اصلی این است که SE پشتیبانی نمی کند با کیفیت بالا codec LHDC اما آنها را ارائه AAC. بلوتوث 5.0 استفاده می شود برای اتصال به گوشی خود را, سیگنال منتقل می شود به طور همزمان به هر جوانه (ارائه می دهد که با ثبات تر اتصال).

هر جوانه وزن آن فقط 4.7 گرم و خوب است برای 5 ساعت گوش دادن. این 48g مورد می افزاید: 20 ساعت بیشتر به عمر باتری آن شارژ می شود و در 1.5 ساعت با استفاده از شامل USB-C کابل. شارژ بی سیم پشتیبانی نمی شود اما یکی دیگر از تقلیل.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE دارای کنترل های لمسی و همچنین پوشیدن, تشخیص, که به طور خودکار مکث موسیقی خود را هنگامی که شما آنها را خاموش و سپس سر آن را هنگامی که شما آنها را پشت در.

Xiaomi unveis AirDots 2 SE - a lite version of the AirDots 2s

تاپیک ادغام عمیق با شرکت MIUI همراه است که می تواند به شما نشان می دهد که شارژ باتری از هر جوانه و مورد. همچنین اولین بار که شما باز مورد, تلفن را شناسایی و آنها را جفت با آنها یکپارچه است.

SE پشتیبانی از همان "محیط زیست لغو سر و صدا" از ویژگی های به عنوان گرانتر 2s مدل – این فقط Xiaomi در راه گفت: در تماس با لغو سر و صدا (با استفاده از دو میکروفون). هیچ سر و صدا لغو فعال با این حال.

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن