Xiaomi Mi 10 جوانان تیزر نمایش چشم نواز انواع رنگ

Xiaomi چیزی دم برای مارس 27. اگر آسیاب شایعه است که به اعتقاد ما می توانیم انتظار MIUI 12 در کنار و در عین حال

توسط BASHARIATEMROOZ در 3 اردیبهشت 1399

Xiaomi چیزی دم برای مارس 27. اگر آسیاب شایعه است که به اعتقاد ما می توانیم انتظار MIUI 12 در کنار و در عین حال یکی دیگر از اعضای Mi 10 خانواده است. دومی انتظار می رود که یک نوع از اروپا Mi 10 Lite 5G به معنای برای بازار چین و به طور بالقوه بسته بندی چشمگیر دوربین ارتقا دهید.

متاسفانه این نشت نمی کند پیشنهاد بسیار در راه واقعی سخت افزار اطلاعات و نمی توانید کاملا روشن هر بالقوه مشخصات تغییرات. آنچه در آن ارائه می کند رسمی است نگاهی به همه گزینه های رنگ های آینده گوشی که گفته می شود با عنوان Mi 10 جوانان است.

Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options
Mi 10 Youth Edition گزینه های رنگ

یکی دیگر از تیزر نشان می دهد که پتانسیل پنجم رنگ – شکلات سیاه طوفان ملحق خواهد شد آبی, توت, چای سبز, نارنجی و صورتی و هلو. اما هیچ تصویر برای رفتن با آن.

Xiaomi Mi 10 Youth Edition banners Xiaomi Mi 10 Youth Edition banners Xiaomi Mi 10 Youth Edition banners
Xiaomi Mi 10 Youth Edition آگهی

بررسی همه به بیرون درز آگهی ها ما به وضوح دریافت حس یک محصول بشود مخاطبان جوان. در صورتی که نبود در حال حاضر آشکار از آن machine-translated اما هنوز هم احتمالا کاملا دقیق عنوان شده است. در مورد تلفن, مشخصات, ما نمی دانیم که این نوع جدید خواهد بود 7.88 mm ضخیم با وزن 200 گرم و باید در حال اجرا MIUI 12.

Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options Mi 10 Youth Edition color options
Mi 10 Youth Edition گزینه های رنگ

به عنوان ما در حال حاضر ذکر شده, Mi 10 Youth Edition انتظار می رود که عمدتا یکسان به Mi 10 Lite از جمله 5G-فعال Snapdragon 765G چیپ ست. که گفت: ما نمی توانیم شکست به ذکر مداوم شایعه در مورد Mi 10 Youth Edition شامل یک ادعا periscope دوربین و قابلیت زوم 50x. رک و پوست کنده هر چند دومی به نظر می رسد کمی بیش از حد خوش بینانه است. به خصوص از آنجایی که ما انتظار Mi 10 Youth Edition به ارزان ترین 5G دستگاه تا به امروز در Xiaomi خانواده است.

منبع 1 (چینی) | منبع 2 (چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن