Xiaomi Mi 10 Lite 5G برای بررسی

Xiaomi برنامه ریزی شده بود به معرفی آن Mi 10 صف پشت در MWC سال 2020 در ماه فوریه اما با توجه به COVID-19 بحران

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 تیر 1399

Xiaomi برنامه ریزی شده بود به معرفی آن Mi 10 صف پشت در MWC سال 2020 در ماه فوریه اما با توجه به COVID-19 بحران این مراسم لغو شد و این شرکت چینی تصمیم به چوب با یک چینی راه اندازی در آن لحظه. یک ماه بعد آن را معرفی گل سرسبد صف به آن جهانی طرفداران را برای تاخیر آن نیز اضافه شده یک سوم تلفن Xiaomi Mi 10 Lite 5G.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G in for review

تلفن اعلام شده در آن زمان به عنوان یکی از ارزان ترین 5G گوشی های هوشمند در جهان شد و در نهایت پیشی گیرد و توسط برخی از دستگاه های موجود تنها در چین است. در زمان نوشتن این مقاله آن باقی مانده است مقرون به صرفه ترین 5G گزینه در اروپا است. ما در حال حاضر چک کردن اگر آن را نیز بهترین معامله و یا اگر بیش از حد بسیاری از گوشه ها قطع شد و برای رسیدن به آن قیمت می باشد.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G in for review

نوع ما یک نیمه شب خاکستری گزینه با 22.5 W شارژر در جعبه وجود Mi 10 Lite 5G تنها حمایت از 20W سریع شارژ. این 7nm Snapdragon 765G چیپ ست می آید با یک LiquidCool heatpipe اما این گوشی هنوز هم حفظ pleasingly نازک بدن. وجود دارد هیچ لبه های منحنی از AMOLED منجر به برخی ناهنجاری که ممکن است به دور از تجربه بصری.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G in for review

خاکستری پشت پنل نسبتا تمیز با چهار بادامک راه اندازی جمع شده در گوشه بالا سمت چپ. آن می آید با 48 MP اصلی تیرانداز 8 MP ultrawide زاویه لنز و دو 2 MP snappers - یکی برای ماکرو عکس های دیگر را بهتر عکس پرتره.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G in for review

رسمی قیمت Xiaomi Mi 10 Lite 5G €349 برای 6/64 GB نسخه, اگر چه آن را می توان ارزان تر در برخی از نسخه های اروپایی از آمازون. ما شروع به کار بر روی این نقد و بررسی - ارتباط باشید برای پیدا کردن چقدر خوب از یک گوشی است که نوع پول شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب