Xiaomi سرمایه گذاری در چین OLED تولید کننده Zhiyun

پیشرو OLED تولید کننده در چین دالیان Zhiyun اتوماسیون شرکت و این تخصص در تولید ال سی دی OLED و LED فن آوری. با

توسط BASHARIATEMROOZ در 14 خرداد 1399

پیشرو OLED تولید کننده در چین دالیان Zhiyun اتوماسیون شرکت و این تخصص در تولید ال سی دی OLED و LED فن آوری. با توجه به آخرین اطلاعات Xiaomi سرمایه گذاری بیش از CNY143 میلیون دلار (20 میلیون دلار) و در بازگشت 15,5 میلیون سهم است که دقیقا 5.63% از کل شرکت.

معامله انجام شد با قهوهای مایل به زرد Yongliang اجرایی صاحب Zhiyun شرکت. آن است که بزرگترین شرکت چینی ارائه می شود که فن آوری های تصویربرداری پانل و با این نسخهها کار از نزدیک با تولید کنندگان مانند بانک مرکزی Huaxing, Tianma و Visionox - همه رقبا به سامسونگ روی OLED صحنه.

Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10

با ظهور پانل ال سی دی و رشد تقاضا برای گوشی های هوشمند Zhiyun فن آوری تبدیل یک کالا در میان تولید کنندگان چینی, ساخت قیمت سهام خود را به موشک وار رفتن در بورس شانگهای در بازار است. آن موفق به شکستن انحصار شرکت های ژاپنی و کره ای در صحنه داخلی و برخی از تحلیلگران انتظار دارند این می تواند اتفاق می افتد در OLED زمینه نیز هست.

در حال حاضر Zhiyun تنها شرکت است که می تواند این فرایند برای تولید فن آوری های تاشو صفحه نمایش OLED از جمله تجهیزات برای پیوند خم, توزیع و بسته بندی.

Xiaomi Mi Note 10 curved edge Xiaomi Mi Note 10 لبه های منحنی

یکی از عمده چینی شرکت های گوشی های هوشمند است که با تکیه بر محلی پانل های هواوی. این P40 صف متکی در درجه اول در بوع پانل برای بازار داخلی که در آن Huawei حساب برای 40 درصد از فروش. دیگر محبوب گوشی توسط یک شرکت چینی در صحنه جهانی است که Xiaomi Mi Note 10 با منحنی Visionox پنل و هر دو Mi 10 flagships با Huaxing صفحه نمایش.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن