Xiaomi hypes تا Mi 10 جوانان - صفحه نمایش سامسونگ ساخته OLED 4,300,000:1 کنتراست

Xiaomi Mi 10 جوانان 5G تنظیم شده بود اعلام کرد در چند روز, و ما در حال حاضر دیده می شود یک لیست TENAA جزئیات ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 6 اردیبهشت 1399

Xiaomi Mi 10 جوانان 5G تنظیم شده بود اعلام کرد در چند روز, و ما در حال حاضر دیده می شود یک لیست TENAA جزئیات بیشتر مشخصات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از رسمی بازی فکری برجسته آن سیستم دوربین. از اذیت کردن بازی همچنان در Weibo که Xiaomi در حال حاضر به نمایش آینده صفحه نمایش تلفن.

آن را سامسونگ ساخته شده Super AMOLED پنل و Xiaomi مشتاق است به نقطه ای از آن الماس پیکسل تنظیم به دلیل آن را به ارمغان می آورد 'الماس با کیفیت'. این subpixel آرایه که اکثر سامسونگ صفحه نمایش OLED استفاده کنید به هر حال اما بخش بازاریابی نیاز به کلمات به کار با.

Xiaomi Mi 10 Youth 5G display teasers Xiaomi Mi 10 Youth 5G display teasers
Xiaomi Mi 10 جوانان 5G نمایش بازی فکری

Xiaomi آمده است که هر یک واحد کارخانه-تنظیم برای دقت رنگ و نقل به طور متوسط deltaE از 1.1. کنتراست است که در آگهی 4,300,000:1 برای آنچه که ارزش است.

حال سامسونگ پنل یکی در Mi 10 جوانان همراه با HDR10+ پشتیبانی - 'plus' در وجود تنظیم از هم جدا سامسونگ-حمایت با استاندارد فراداده پویا برای محدوده دینامیکی تخصیص از استاتیک-metadata-تنها HDR10.

این صفحه نمایش همچنین ویژگی های DC کاهنده برای مبارزه با سوسو زدن که برخی از کاربران ممکن است پیدا کردن قابل توجه در نمایش OLED در کاهش سطوح روشنایی. یک 180Hz لمسی نرخ نمونه برداری (اما احتمالا هنوز هم 60 هرتز سرعت رفرش) دور تا بسیار چشمگیر نمایش specsheet.

منبع 1 2 (چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن