زن خرابه آهنگ های مورد علاقه خود را با گوش دادن به آن برای هشت ساعت در یک حلقه

بخش مرکزی لندن برای تبدیل شدن به سبک اروپایی, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری. در اینجا چگونه برای مقابله با, بارا

توسط BASHARIATEMROOZ در 29 خرداد 1399

بخش مرکزی لندن برای تبدیل شدن به سبک اروپایی, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری. در اینجا چگونه برای مقابله با, باران, کبوتر و عابران.

پوشیدن لباس زیر حرارتی

با این حال بسیار کسانی که moules-frites شما احساس می کنید مثل شما در پروونس Provence شما نیست. شما احساس تند و تیز پس از شما نشسته است در خارج برای پنج دقیقه پس از سعی و پوشیدن یک لباس است که می تواند به جای چندین حجیم لایه های ترمال زیر.

یک چتر

آن را در انگلستان پس از آن محدود به شروع شاشیدن پایین دوم شما شروع روز خود را-بیکن پیچیده حلزون اسکالوپ. یک چتر چند منظوره است اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از شما از پرنده گه و برای دفع باطل گرسنه مرغ دریایی.

مانند آن را نمی f**king وضعیت عجیب و غریب

نشستن در یک جدول در وسط یک بسته جاده دو متر دورتر از همکار خود را در شام و در حال خدمت توسط یک پیشخدمت پوشیدن نقاب یک چیز بسیار عجیب و غریب انجام می شود. اما شما باید وانمود کنید همه چیز کاملا عادی به جای شکستن گریه کردن در مورد چگونه f**king عجیب سال 2020 است.

به برخی از سم موش

یک بار در لندن جوندگان جمعیت باد از آنچه که شما خواهید بود با لگد آنها را به بیرون از زیر میز آنها به عنوان تلاش برای مقیاس پای خود را. سم موش نیز کار بر روی کبوتر که تلاش خواهد کرد به زمین در سوپ خود را هر سه ثانیه.

نوشیدن مقدار زیادی

یک آبجو قنتد, ژاکت خواهد شد نه تنها شما را گرم نگه دارید و توقف شما را به گه در مورد نم نم باران را carbonara اما همچنین به شما به اندازه کافی هلندی شجاعت فریاد عجیب مرد غرغر mad چیزهایی که نگه می دارد تلاش برای پیوستن به جدول خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن