در خلق و خوی بد برای شش سال گذشته سرزنش آن در دوره

آن را عادلانه می گویند 2020 به ما داده است همه یک بیت از دیدگاه. که احتمالا برای بهترین دلیل در ژانویه می داد

توسط BASHARIATEMROOZ در 27 تیر 1399

آن را عادلانه می گویند 2020 به ما داده است همه یک بیت از دیدگاه. که احتمالا برای بهترین دلیل در ژانویه می داد و گه در مورد این چیزها:

که آخرین جنگ ستارگان فیلم

به یاد داشته باشید ستون به یک بسته بندی شده سینما احاطه شده توسط صدها نفر از پیشرفته دیگر و سپس انجام یک کار طولانی پس از مرگ در آن قطعه گه در میخانه پس از آن ؟ چه ضایعات از همه f**king زمان. توقف ساخت فیلم ؟ توقف ساخت فیلم.

یک پوسته Tinder تاریخ

شما همسان شما flirted اما شما هرگز واقعا می دانست که چگونه آنها احساس. بزرگتر جرم و جنایت است که شما تلف آخرین هفته از Covid-رایگان shagging تعقیب این بازنده هنگامی که شما می توانست ضربه زدن کردن کسی که حداقل برای آن حتی اگر آنها مرتب کردن بر اساس از زشت است.

هری و مگان

اما چگونه ویلیام احساس می کنید ؟ اما چگونه ملکه احساس می کنید ؟ اما آنها هنوز هم والاحضرت عنوان ؟ این واقعا شمارش به عنوان زمین بسیار مخربی اخبار که آن اتفاق افتاد. در حال حاضر آنها فقط دو مشاهیر ما خشمگین دیدن در تماس های اسکایپ.

کریسمس افزایش وزن

باید لباس های خود را منقبض و یا آن را به تمام کسانی که کیفیت خیابان های شما پر شده را به صورت خود? در هر صورت شما باید مقدار زیادی از زمان برای سوزاندن چربی ، آن را مانند شما در حال رفتن به گیر در داخل خانه در الاغ خود را با خوردن چیپس و boozing برای کل سال.

NHS underfunding

بوریس جانسون انتخاب شده است نخست وزیر! او قطع بودجه بیمه خدمات درمانی, زمانی که آنها در حال حاضر غیرمنتظره با بدهی به استخوان! یا او را ببخشد همه بدهی های خود را و بیل در خیلی نقدی که اضافی £3 billon از زمستان کمک های مالی به سختی می سازد سرفصل.

Brexit

در واقع این یکی را هنوز هم یک نگرانی مشروع با تنها پنج ماه از چپ به آهن از مذاکره یا تکرار تمام کسانی که سر در گم-مستمری-در-خالی-سوپر مارکت عکس. اما حداقل ما خیرخواه رهبر است beavering دور بر روی آن بدون هیچ چیزی منحرف کردن توجه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن