زن به شدت می خواهد شما به او توجه حلقه نامزدی

CORONAVIRUS? چه coronavirus? در اینجا برخی از بریتانیا کسب و کار منجر سیاه پوست بین نژاد توضیح دهد که چرا آن ز

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 خرداد 1399

CORONAVIRUS? چه coronavirus? در اینجا برخی از بریتانیا کسب و کار منجر سیاه پوست بین نژاد توضیح دهد که چرا آن زمان وانمود کند همه چیز خوب است.

تیم مارتین Wetherspoons

واقعیت: کمتر از شش عادی مردم در بریتانیا حتی این به اصطلاح ویروس. واقعیت: سیستم ایمنی بدن در طول روز مصرف کنندگان بسیار قدرتمند آنها نه تنها مبارزه با آن, اما در واقع انتقال خود آنتی بادی به دیگران است. واقعیت: COVID-19 خواهد بود, افزایش قدرتمند برای بریتانیا مانند Brexit. پرونده بسته شده است. بریتانیا باز است.

مایکل اولری, شرکت هواپیمایی رایان ایر

ویروس ها می تواند حس ترس است. آنها طعمه در آن است. احساس می کنم هیچ ترس و حمل به صورت عادی. پرواز به پرتغال, شما خوب خواهید بود و اگر این ویروس می خواهد به شکایت وجود دارد هیچ شکایتی گروه به خاطر من اخراج آنها زیرا که نیاز به f**king شکایات ؟ به نظر می رسد مانند از دست داده اید ، coronavirus.

ریچارد برانسون, باکره

من این کشور King Midas. همه چیز را لمس می کنم – قطار پهنای باند Mike Oldfield را 'Tubular Bells' – تبدیل به طلا. بنابراین اگر دولت فقط به من عطا کند منحصر به فرد در حقوق انگلستان به این ویروس من repackage آن, راه اندازی, بازاریابی حمله رعد اسا و فروش آن در خارج از کشور برای میلیون ها نفر. و اگر آنها نمی, من شکایت آنها.

Nic Budden, Foxtons

نگاهی به آمار. این ارقام نشان می دهد که افرادی که در shitholes یا استارت خواص در حال تسلیم شدن به کروناویروس در یک نرخ بسیار بالاتر. بنابراین ما باید به هر کس رهن خود را به دسته شمشیر به خرید و مسخره خانه های گران قیمت. اگر شما در اموال آن آشکار است.

آلن شکر شاگرد

من می دانم چیزی در مورد آفات وحشتناک سکس کشور ترک خانواده ها در عزاداری. من منتشر شد Amstrad ایمیل و تلفن. و شما نمی خلاص شدن از شر بد می گه می خواهم که با قفل کردن آن را در انبار. شما باید برای نگه داشتن punting آن و در راه همان است که ما نیاز به خارج وجود دارد تا زمانی که هر کس تا به حال ویروس و ما انجام می شود.

آقا فیلیپ سبز, Topshop

شما می دانید که چگونه به شما ضرب و شتم همه چیز ؟ آنها را نادیده گرفت. تماس برای من به از دست دادن من سلحشوری? نادیده گرفته 'em. انتقاد گسترده اجتناب از مالیات? آن را نادیده گرفته است. آزار و اذیت جنسی اتهامات? پرداخت اونا هیچ f**king ذهن است. چشم پوشی از این همه گیر و آن را به زودی خواهید شاش کردن. همیشه برای من کار می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب