چرا شما نمی توانید اساسی جهانی درآمد توسط Rishi Sunak

نقدی رایگان برای همه بدون سوال پرسید خواهد همه زندگی آسان تر در حال حاضر. در اینجا صدراعظم Rishi Sunak توضیح م

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 خرداد 1399

نقدی رایگان برای همه بدون سوال پرسید خواهد همه زندگی آسان تر در حال حاضر. در اینجا صدراعظم Rishi Sunak توضیح می دهد که چرا آن را یک ایده وحشتناک است و شما باید آن را داشته باشد.

پول است که در واقع برای شما بد

سکه های کوچک هستند به طوری که آنها یک خطر خفگی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان می تواند لغزش در یک پلاستیک اسکناس مانند پوست موز است. با نگه داشتن آن را از خود دست و پا چلفتی دست من در واقع انجام این کار شما به نفع. شما در حال خوش آمدید.

شما نمی خواهد آن را صرف بر روی چیزهایی که درست

مردم فقیر تمایل به دلیری پول خود را تا دیوار در inessential موارد مانند سیگار و قوطی های مواد غذایی و سرپناه. چرا شما نمی توانید از آن صرف چیزی معقول مانند بازار سهام ؟ سپس شما می خواهم که مقدار زیادی از پول شما احمق حرومزاده.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از شما

ما می تواند احتمالا پوسته تغییر یدکی برای 12 نفر تاپ, اما وجود دارد 67 میلیون از شما. نگران نباشید ما در حال کار سخت را به این تعداد پایین روز به روز با ما rudderless رهبری در طول این بیماری همه گیر.

بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند

مهم ترین چیز در جهان نمی هزینه یک پنی. شما نمی توانید قرار دادن قیمت در حال سقوط در عشق برای مثال همین دلیل است که من ازدواج دختر یک میلیاردر هندی. سعی کنید آن را به خودتان و سازمان دیده بان پول خود را نگران ناپدید می شوند.

وام بیشتر سود آور

نه برای شما بدیهی است. با این حال بانک ها قادر خواهد بود به خونریزی شما خشک در طول دوره از سال است که بزرگ خواهد بود برای بخش مالی. شما خواهید بود به انجام کمی خود را برای اقتصاد پس از چانه تا!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن