چگونه به رفتن خارج از جهنم زندگی برای افراد دیگر

خودتان را متقاعد شما نیاز به پاپ برای برخی از نیمه پخته دلیل ؟ در اینجا چگونه آن را به یک جهنم زندگی برای دیگر

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

خودتان را متقاعد شما نیاز به پاپ برای برخی از نیمه پخته دلیل ؟ در اینجا چگونه آن را به یک جهنم زندگی برای دیگران است.

خود را محدود پیاده رو
قدم زنی با تبختر همراه به عنوان اگر باریک پیاده رو در حال اموال شخصی خود را. اگر شما به اندازه کافی از سر و دست شکسن در مورد آن برخی از فقیر ارشد خواهد بود مجبور به زیگ زاگ در سراسر جاده نیم دوجین بار فقط به سفر چند متر.

اعتصاب یک مکالمه
مردم در حال گریه کردن برای زندگی واقعی تعامل انسان در عین حال به طور همزمان وحشت زده از آن است. اضافه کردن برخی از استرس اضافی به روز کسی با شروع یک مکالمه دلپذیر در حالی که به طور مداوم به دنبال مانند شما در مورد به گام بیش از دو متر خوانده شده را علامت.

در بازی فوتبال در پارک
Kickabouts در پارک مردم را مرزی و حتی در بهترین زمان آن را به عنوان سخت برای لذت بردن از صلح آمیز قدم زدن زمانی که یک توپ می تواند punted به چهره در هر ثانیه است. در طول همه گیر یک بازی footie احساس حتی بیشتر دلیلی خطرناک است به عنوان آن می آید با یک متصل خطر مرگ اگر شما بیش از حد نزدیک است.

از نظر اجتماعی فاصله اختیاری
اجتماعی فاصله است که واقعا مهم برای افراد دیگر اما برای شما آن را با این نسخهها کار در یک مورد به مورد و بر اساس. این به این معنی اگر کسی اتلاف وقت شما می توانید فشار گذشته با شاد "ببخشید" و جست و خیز در گام خود را به عنوان اگر وجود دارد هیچ نگرانی از انتقال یک بیماری تهدید کننده زندگی.

تنه زدن
این یک قانون طبیعت است که هر چه سریعتر حرکت بیشتر اولویت شما در خارج از منزل. و با سختی هر کسی با استفاده از اتومبیل و یا دوچرخه جاگر پیدا کرده اند خود را به بالای زنجیره غذایی. ادعا تسلط خود را در حال اجرا بیش از حد نزدیک به مردم در حالی که تنفس به شدت و با پوشیدن unflattering لای کرا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب