ایالات متحده خدمات درآمد داخلی راه اندازی یک وب سایت برای ردیابی coronavirus محرک چک امروز اما برخی از کاربران در حال گرفتن خود را گفت: وضعیت پرداخت است “در دسترس نیست” و حتی پس از توضیح رسمی was posted آنلاین, آنها اساسا هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی اشتباه است.

نمایندگان جدید “دریافت و پرداخت” پورتال قرار است برای کمک به مردم پیدا کردن اگر آنها واجد شرایط برای یکی از $1,200 امداد چک که در حال ارسال برای بسیاری از آمریکایی ها و سپس اجازه دهید آنها را به وارد کردن اطلاعات حساب بانکی برای واریز مستقیم و یا به آنها بگویید که پرداخت پردازش شده است. ایده این است که به سرعت انتشار پول است که بسیاری از شهروندان به شدت نیاز است. اما این سیستم نشان داده شده است بسیاری از مردم مخدوش پیام خطا از “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پس از آن راه اندازی شد که منجر عبارت به روند در توییتر و نشان می دهد تا در کشت و پیام در ق.

تنها توضیح برای این خطا در صفحه می گوید: “با توجه به اطلاعاتی که ما در فایل ما نمی توانیم تعیین واجد شرایط بودن شما برای پرداخت در این زمان” با یک لینک به یک پرسش و پاسخ است که اطلاعات مربوط به نیمه راه پایین صفحه است.

IRS Coronavirus relief “Payment Status Not Available” message

با توجه به این که IRS پرسش و پاسخ در اینجا است که شما ممکن است ببینید “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پیام:

  • اگر شما واجد شرایط برای پرداخت
  • اگر شما نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی و ثبت در مالیات سال 2018 یا 2019
  • اگر شما به تازگی زمینه بازگشت خود را و یا اطلاعات ارائه شده از طریق غیر Filers: پرداخت خود را وارد کنید اطلاعات بر IRS.gov
  • اگر شما یک SSA یا RRB فرم 1099 گیرنده SSI یا VA نفع گیرنده

که.. بسیاری از دلایل مختلف. ساخت آن بدتر “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” همچنین به نظر می رسد اگر شما به سادگی وارد کنید تا شماره امنیت اجتماعی, تاریخ تولد و آدرس ترکیب پس از آن به نظر می رسد generic catch-all خطا برای سیستم به جای مفید یا عملی پیام خطا.

IRS اظهار داشت این بعد از ظهر که آن وب سایت است که “عامل هموار و به طور موثر” گفت که 6.2 میلیون مالیات دهندگان دریافت کرده اند وضعیت خود را. اما این که فوق العاده خسته کننده طراحی و انتخاب است. مبهم بازخورد مردم را حدس زدن اگر آنها حتی قرار است به بررسی چه رسد به این که آیا آن برگزار می شود تا توسط آنها تشکیل پرونده مالیاتی و یا مزایای وضعیت. (در مورد آن روشن نیست “ما نمی دانیم که اگر شما واجد شرایط برای پول” می تواند به معنای واقعی کلمه به معنی “ما می دانیم که شما واجد شرایط برای پول” در اینجا.)

برخی از ق پوستر حدس و گمان است که پاسخ قطعی و یا نشانه ای که این سایت بیش از ظرفیت. این سازمان در تلاش است برای جلوگیری از اضافه بار با ارسال برخی از مردم به یک “اتاق انتظار”, صفحه فرود, اما آن را نه رد کرد چشم انداز مردم از دیدن “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پیام خطا. تا همه چیز را بدتر ورود اطلاعات بیش از حد بسیاری از بار شما می توانید قفل کردن سیستم برای 24 ساعت.

ما در سمت چپ یک پیام تلفن با نمایندگان رسانه ها خط امید برای دریافت اطلاعات بیشتر. اما مردم به دنبال خود را پرداخت حتی نمی باید که مراجعه به این دلیل که پرسش و پاسخ تکرار چند بار که شما نباید تماس با آژانس به طور مستقیم.

IRS ساخته شده است طبعا ساده سیستم در هنگام بحران و برخی از آستانه کارکنان شده اند قادر به دسترسی به وضعیت خود را فقط خوب اگر چه حداقل یک بدست “در دسترس نیست” پیام. اما در حالی که جهان پر است از nerve-wracking ابهامات حداقل به ما آرامش خوبی تشکیل شده صفحه خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im