هفتگی نتایج نظرسنجی: Xiaomi Mi Note 10 Lite و Redmi Note 9 نرم افزار دریافت استقبال گرم

Xiaomi Mi Note 10 Lite جذب تعداد زیادی از علاقه در هفته گذشته نظرسنجی – احساسات مثبت است هر چند برخی آرزو می ک

توسط BASHARIATEMROOZ در 21 اردیبهشت 1399

Xiaomi Mi Note 10 Lite جذب تعداد زیادی از علاقه در هفته گذشته نظرسنجی – احساسات مثبت است هر چند برخی آرزو می کنم قیمت پایین تر بود. به عنوان آن می ایستد, آن را کاملا نزدیک به وانیلی Mi Note 10 و برخی از مردم حاضر به پرداخت هزینه اضافی برای دریافت نه یکی بلکه دو تله دوربین.

بیش از نیمی از رای دهندگان علاقه مند هستند در این مطلب مدل هر چند بسیاری از آنها خواهد شد منتظر قیمت های تبلیغاتی قبل از کشیدن ماشه. تنها 18 درصد از رای دهندگان فکر می کنم که به تازگی با تخفیف Mi Note 10 بهتری خرید. این که آیا شما با توجه 10 یا Note 10 Lite, آن را هنوز هم یک پیروزی برای Xiaomi ،

Weekly poll results: Xiaomi's Mi Note 10 Lite and Redmi Note 9 Pro get a warm welcome

این Redmi Note 9 Pro (9 Pro Max در هند) یک بار دیگر ثابت کرد که آن را بسیار مطلوب تر از آن برادر Redmi Note 9 (9 Pro در هند). نرم افزار مدل انتخاب شد 37 درصد از رای دهندگان در دوم نظرسنجی هر چند موضوع قیمت گذاری آمد. از €250, آن است که یک معامله خوب در مقایسه با €350 Mi Note 10 Lite اما یک سوم از رای دهندگان فکر می کنم کسانی €100 بیشتر هستند به خوبی به ارزش آن را برای ویژگی های اضافی شما می توانید.

همانطور که برای غیر حرفه ای مدل آن است که بسیار روشن است که منافع آن یکی بسیار کم است. در واقع بهره است و حتی پایین تر از آن بود که در اولین نظرسنجی.

Weekly poll results: Xiaomi's Mi Note 10 Lite and Redmi Note 9 Pro get a warm welcome

به هر حال انتخاب بین Xiaomi مدل های مختلف تبدیل خواهد شد حتی سخت تر اگر Mi 10 جوانان 5G جهانی می رود به عنوان شایعه است که آن را به نام Mi 10 Lite زوم. این یک وعده به ارائه یک periscope لنز با 5x زوم در اطراف €400 در علامت گذاری (دو Mi Note 10 مدل نیاز به ترکیبی زوم تکنولوژی برای رفتن به 5x).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de