هفتگی نتایج نظرسنجی: ارتقاء چرخه گسترش به عنوان مردم در حفظ و قدیمی خود را در گوشی های دیگر

هنگامی که ما از شما خواسته دو سال پیش هر شخص دیگر گفت: آنها به نگه داشتن گوشی خود را برای دو سال قبل از خرید ی

توسط BASHARIATEMROOZ در 22 تیر 1399

هنگامی که ما از شما خواسته دو سال پیش هر شخص دیگر گفت: آنها به نگه داشتن گوشی خود را برای دو سال قبل از خرید یکی از جدید. هفته گذشته ما خواسته همان چیزی اما بسیار متفاوت پاسخ دهد. دو سال ارتقاء چرخه است که هنوز هم بسیار محبوب 1 در 3 عمل, آن, اما آن را به پایان رسید تا در جایگاه دوم با باریک ترین حاشیه.

اکثر مردم در حال حاضر امید به نگه داشتن گوشی خود را برای مدت سه سال. به نظر می رسد که هنگامی که شما در پیدا کردن تلفن شما خوشحال هستند با وجود نداره قوی نیاز به پرداخت پول بیشتر برای آخرین و بزرگترین. بخشی از آن است با توجه به افزایش قیمت گوشی های هوشمند روند بازی یک بخشی از آن را به عنوان به خوبی (بسیاری از آنها هنوز هم تلخ در مورد حذف از جک هدفون 3.5 mm برای مثال).

Weekly poll results: the upgrade cycle slows down as people keep their old phones longer هفته گذشته نظرسنجی

سه سال خوب است, دوره, در واقع, آن را چگونه بلند ترین گوشی های آندروید پشتیبانی می کند برای دو سال از به روز رسانی سیستم عامل و یک سال دیگر از وصله های امنیتی معمول است قرارداد. همچنین در حالی که با استفاده از یک نسخه اندروید خوب است, تلفن, باتری شروع به نشان دادن سن خود را پس از 2-3 سال است.

مردم به مراتب کمتر از خرید یک گوشی جدید در هر سال – که گزینه انتخاب شد 20 درصد از رای دهندگان در نظرسنجی و 11% در یکی از جدید. تعداد افرادی که ارتقاء چند بار در سال گرفته شده, شیب, اما آن گروه است و نه قیمت حساس بنابراین رها کردن است بسیار کوچکتر است.

روی دیگر افراطی کسانی هستند که فکر می کنم حتی سه سال است که بیش از حد کوتاه – 1 در 5 می گویند که آنها را حفظ خواهد تلفن خود را برای حداقل چهار سال. برای آنها تحولات در تلفن همراه دوربین باتری و شارژ tech کشنده هستند اما نه به اندازه کافی به خندق تلفن های قدیمی.

Weekly poll results: the upgrade cycle slows down as people keep their old phones longer نتایج نظرسنجی از سال 2018

انتظار کمی طولانی تر اجازه خواهد داد که فناوری به بلوغ (به عنوان مثال 5G مودم) و برای تبدیل شدن به در دسترس در اواسط طیف مدل های (به عنوان مثال periscope کم). البته در آن زمان برخی از دیگر فن آوری های جدید را پدید آمده اند برای حفظ و ارتقاء تردمیل رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن