هفتگی نتایج نظرسنجی: Poco M2 Pro نتواند به تحت تاثیر قرار دادن طرفداران اصلی

اصلی پکو F1 متولد شد از شرایط منحصر به فرد – Xiaomi موفق به امن ارزان عرضه گل سرسبد 845 پیکسل چیپ ست و ساخته شده مقرون به صرفه و قدرتمند گوشی درست گل سرسبد قاتل.

که خوش شانس بود تراز ستاره است که نه کاملا اتفاق افتاده است. چیز دیگری اتفاق افتاده است بیش از حد – کم نام تجاری وارد اواسط محدوده بازار و اخیرا بخش های زیر است. اما می کند که حتی حس را ؟

هفته گذشته نظرسنجی به یک پاسخ قطعی ، اضافه کردن 33W شارژ سریع به Redmi Note 9S (با نام مستعار توجه داشته باشید 9 Pro در هند) است و نه به اندازه کافی برای برآوردن پکو طرفداران. شد شارژ سریع حتی یک عامل عمده ای از هویت نام تجاری? 18W نبود بد برای 2018 اما هیچ ستاره ای یا.

Weekly poll results: Poco M2 Pro fails to impress fans of the original

این پکو F1 بود همه در مورد عملکرد و کم M2 Pro ارائه نشده. روشن است که Xiaomi مشغول به کار بود نسبت به بودجه خاص که محدود chipset, گزینه, اما, Snapdragon 720G نیست یک انتخاب خوب.

در نظر بسیاری از آورده اخیر Dimensity از چیپست MediaTek. این Dimensity 800 برای مثال چهار Cortex-A76 هسته در مقایسه با دو A76 مشتق Kryo 465 هسته از گل میمون. نیز وجود دارد Dimensity 820 اضافه می کند که اضافی هسته GPU و لبه ها را حتی S765G از نظر گرافیک چه رسد به 720G.

Xiaomi در حال حاضر دارای یک تلفن مبتنی بر Dimensity 820 های Redmi 10X و آن شروع می شود در CNY 1,600 در چین (در حدود $230) نه خیلی بیشتر از این پکو M2 Pro می رود که برای INR 1,400 در هند ($200 یا بیشتر).

Xiaomi's comparison of Poco M2 Pro vs. Realme 6 Pro (click for a closer look)

Xiaomi مقایسه پکو M2 Pro مقابل Realme 6 Pro (که برگ Realme 90 هرتز صفحه نمایش)

این 10X حتی دارای یک صفحه نمایش AMOLED هر چند که نتواند در دیگر معمولا درخواست ویژگی در نظرات بالا نرخ تجدید صفحه نمایش. این پکو نام تجاری استفاده می شود و همه در مورد سرعت و عملکرد و HRR صفحه نمایش را زندگی می کردند تا به این انتظارات است.

این پکو M2 نرم افزار ارائه می دهد سریع تر از میانگین شارژ و جامد دوربین برای محدوده قیمت آن, اما, اما آن را نمی ایستادگی کردن به آن دسته راه که F1 بود. آن را احتمالا برنده بیش از برخی از طرفداران اما نتایج نظرسنجی آن را بسیار روشن است که این را نمی توان یک موفقیت فراری.

Weekly poll results: Poco M2 Pro fails to impress fans of the original

اوه یکی از آخرین چیزی که مردم واقعا راضی نبودند که بخشی از Xiaomi اقدامات کاهش هزینه شامل تبلیغات در MIUI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید