سامسونگ کهکشان دیده بان 3 پشتیبانی از صفحات به طور خلاصه به نظر می رسد اشاره قریب الوقوع پرده

سامسونگ به طور خلاصه به قرار دادن پشتیبانی از صفحات برای آینده کهکشان دیده بان 3 در آن کره جنوبی وب سایت و پس

توسط BASHARIATEMROOZ در 19 خرداد 1399

سامسونگ به طور خلاصه به قرار دادن پشتیبانی از صفحات برای آینده کهکشان دیده بان 3 در آن کره جنوبی وب سایت و پس از آن کشیده آنها.

تنها اطلاعات صفحات موجود بود و شماره مدل دستگاه - چهار در این مورد. این SM-R840NZKAKOO/SM-R840NZSAKOO - که اشاره به 41 مدل - و SM-R850NZDAKOO/SM-R850NZSAKOO - از 45 میلی متر. این غیر سلولی انواع آینده ساعت هوشمند, تلفن همراه مدل آن SM-R845 و SM-R855 مدل اعداد است.

با این حال ما نمی دانیم برخی از مشخصات حسن نیت ارائه میدهد از کهکشان دیده بان 3 گواهینامه با تایلند NBTC. در این صورت خواهد بود که با پوشش Gorilla Glass XD و باید 5ATM آب-مقاومت و پوشش برخی از MIL-STD 810G صدور گواهینامه برای اضافه دوام.

Samsung Galaxy Watch 3 support pages briefly appear, hinting imminent unveil

هر دو 41 و 45 میلی متر خواهد شد که LTE نوع و همه مدل ها باید GPS. به طور طبیعی این کهکشان دیده بان 3 را به یک مانیتور ضربان قلب, و آن را بسیار به احتمال زیاد آن را نیز باید نظارت بر فشار خون. وجود دارد یک شایعه تیتانیوم مدل به عنوان به خوبی.

اخیر شایعه پیشنهاد کرد که سامسونگ خواهد شد برگزاری یک رویداد برای Galaxy Note20 سری و کهکشان برابر 2 در آگوست 5, شانس خوب وجود دارد این کهکشان دیده بان 3 را رسمی خود را ظاهر در کنار آن.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن