هفتگی نتایج نظرسنجی: Poco F2 Pro بود ارزش صبر می شده اند بهتر است بدون 5G

این پکو F2 نرم افزار به ارزش صبر کنید نتایج از هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد به طور کلی نگرش مثبت اما نه ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 4 خرداد 1399

این پکو F2 نرم افزار به ارزش صبر کنید نتایج از هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد به طور کلی نگرش مثبت اما نه بدون دیدگاه در مجموعه ای از ویژگی های.

نظر غالب این است که 5G اتصال تا حد زیادی هدر رفته به عنوان مناطق که در آن کم خواهد شد محبوب به سادگی لازم نیست که نسل بعدی شبکه نشده است. برای مثال مردمی در هند ممکن است باید صبر کنید تا 2022 به 5G پوشش محلی حامل.

Weekly poll results: Poco F2 Pro was worth the wait, would have been better without 5G

البته با این مدل کم خواهد سعی کنید برای شکستن به بازارهای جدید مانند اروپا که در آن 5G تفاوت را. هنوز هم آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از افراد را شادتر بوده است به 4G و کاهش قیمت به جای.

صحبت از آنچه که مردم می خواستند در این دیدگاه می گویند که پایگاه F2 Pro در Redmi K30 نرم افزار زوم بهتر شده اند که برجستگی 5MP 2x تله دوربین 8MP 3x و می افزاید: OIS (در اینجا این است که چگونه این دو را مقایسه کنید).

در واقع بهتر دوربین با زوم شده اند که خوبی کردن اما این امر را ناشی از کم به دست 500 $/€500 قیمت هدف که در حال حاضر قابل ملاحظه ای بالاتر از €330 که اصلی کم هزینه بازگشت در روز است.

البته کم کشیده کردن یک معجزه دوباره پس گرفتن Snapdragon 845 خیلی ارزان. امروز وجود دارد هیچ معجزه بود و 865 است به شدت گران است اما بدون آن ما باید به دنبال در یک 855 تراشه (که در آن نقطه شما ممکن است به عنوان به خوبی دریافت 2019 تلفن) و یا یک 765G (اما که نمی خواهد از حد از ارتقاء بیش از این پکو X2).

Weekly poll results: Poco F2 Pro was worth the wait, would have been better without 5G

این پکو F2 Pro منتشر شد در اوایل این هفته هر چند در حال حاضر حداقل شما باید برای مقابله با AliExpress و GearBest که می تواند یک منبع از سردرد. بنابراین شما ممکن است بخواهید صبر کنید و نگه داشتن چشم در ما صفحه قیمت گذاری برای پیشرفت های جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن