هفتگی نتایج نظرسنجی: استفاده از تلفن رفته تا در قرنطینه

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که قرنطینه منجر به مردم صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن خود را – اما بیشتر بر

توسط BASHARIATEMROOZ در 31 فروردین 1399

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که قرنطینه منجر به مردم صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن خود را – اما بیشتر برای سرگرمی است. نیز وجود دارد یک قوی مشروط کامپیوتر و لپ تاپ در حالی که کاربران تبلت ها و... ، به نظر می رسد که هیچ کس با استفاده از آن.

فقط یک سوم از رای دهندگان می گویند که آنها با استفاده از تلفن خود را برای کار و سرگرمی در حال حاضر که آنها در خانه گیر کرده. برای بعضی ها که همه آنها را به عنوان آنها نمی نیاز به یک کامپیوتر در خانه تا به حال. و برخی از مطرح یک سوال جالب – خواهد این تجربه تاثیر می گذارد خود را ارتقاء برنامه برای به دست آوردن چیزی بیشتر قادر به?

اکثریت رای رفت و به گزینه های سرگرمی. مردم در حال گرفتن از دست رفته بازی ها و جریان محتوا و آنها این کار را بر روی تلفن خود را. استفاده از تلفن الگوهای قطعا تغییر به عنوان چند نظر اعلام کرده اند که آنها در حال ترک رسانه های اجتماعی.

پس از آن وجود دارد که 30 درصد از رای دهندگان که با استفاده از یک کامپیوتر و یا کامپیوتر قابل حمل برای کار و سرگرمی. که 7 به 1 نسبت از مردم رای گیری به نفع عدد در مقایسه با تبلت های طرفداران در صورتی که شما در حال نگه داشتن نمره.

Weekly poll results: phone usage has gone up during the quarantine

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن