هفتگی نتایج نظرسنجی: وان پلاس 8 Pro سرنوشت به تصمیم گرفته شده توسط, بررسی, غیر حرفه ای نوشته شده

رای دهندگان در هفته گذشته نظرسنجی نمی تواند آسان در جدید OnePlus اواز یا موسیقی دو نفری – دو گوشی باقی مانده ب

توسط BASHARIATEMROOZ در 7 اردیبهشت 1399

رای دهندگان در هفته گذشته نظرسنجی نمی تواند آسان در جدید OnePlus اواز یا موسیقی دو نفری – دو گوشی باقی مانده بودند در سایه 7T نسل.

با این حال بسیاری در نظرات اشاره کرد که وان پلاس 8 و 8 Pro در واقع جانشین 7 و 7 Pro به جای T-series. و می کند که برخی از مقدار از حس و قرار می دهد این گوشی در نور بهتر است از وان پلاس fanbase واقعا این نوع به روز رسانی در هر سال ؟

قطعا وجود دارد یک گروه از مردم که آیا دریافت یک جدید وان پلاس در هر سال اما آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها خواهد شد منتظر وان پلاس 8T سری. آنها قطعا باید صبر کنید حداقل تا زمانی که این بررسی آمده است که چه بسیاری از رای دهندگان می گویند که آنها انجام خواهد داد.

تنها 19 درصد از آرا به نفع وان پلاس 8 Pro در حالی که 30 درصد از رای دهندگان در حصار. اکثر مردم به نظر می رسد با 7T Pro است که کاملا قادر و ارزان تر به بوت. چیز دیگری که به آدرس اندازه – 8 Pro بلندتر است اما باریک تر و سبک تر از 7T Pro. به هر حال اندازه آن به نظر می رسد به زحمت تنها 12 درصد از رای دهندگان.

Weekly poll results: the fate of the OnePlus 8 Pro will be decided by reviews, non-Pro written off

وان پلاس 8 در زمان ضرب و شتم – نیمی از رای دهندگان می گویند که آنها ترجیح می دهند 7T معلوم است که S865 چیپ ست با 5G اتصال و کمی بزرگتر باتری هستند که ارزش از دست دادن دوربین تله و مراتب بالاتر قیمت می باشد. 1 در 5 نفر می گویند که آنها خواهد شد منتظر 8T (OnePlus 7 نمی کنید خیلی دوست دارم سال گذشته هم این 7T بیرون آمد و چند ماه بعد و خیلی بهتر بود.

Weekly poll results: the fate of the OnePlus 8 Pro will be decided by reviews, non-Pro written off

وان پلاس 8 Pro هنوز هم ممکن است به نوبه خود چیزهایی در اطراف آن همه بستگی دارد در بررسی خوب است. اگر آن را نشان می دهد که آن را به وضوح بهتر از 7T Pro بسیاری وجود دارد در حال حاضر آن را به یک فرصت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب