ماسک صورت من نگاه احمقانه می گوید مرد با پوشیدن Crocs

ایالات متحده آمریکا می تواند دیگری را انتخاب کنید از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا قمار در حتی بزرگتر

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 تیر 1399

ایالات متحده آمریکا می تواند دیگری را انتخاب کنید از چهار سال از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا قمار در حتی بزرگتر سر و دست شکسن با انتخاب رئیس جمهور Kanye West. که خواهد خورد سخت تر است ؟

اقتصاد

به عنوان املاک و مستغلات توسعه دهنده تهمت مدل کسب و کار است بصورتی پایدار و محکم بر اساس پاره همه خاموش. Kayne کلاسیک Kenyesian اقتصاددان در که او صرف shitloads به طور مداوم و نمی دهد یک f**k است که در حالی که ساده لوح است که یک روش اثبات شده از ضرب و شتم رکود است.

سیاست خارجی

تهمت بود توهم به اندازه کافی به خوبی با بوریس جانسون و کیم جونگ سازمان ملل متحد. اما کنی که دو بار به عنوان egomaniacal و آنها را مجبور به ثبت میله برای آینده مسیر ترک آنها را خوار و وحشت زده. حتی چین کوچک در مقایسه با Kanye را قوی خود توجه.

بانوی اول

کاخ سفید متعلق به امریکا است. پس چرا وجود دوربین در فیلمبرداری وجود دارد در هر لحظه از اول زندگی خانواده به فروش خارج از کشور ؟ Melania تماس خودش یک مدل اما کیم کارداشیان واقعا monetise هر جنبه ای از دفتر بیضی برای Instagram likes.

رهبری نظامی

که ارتش به جای سفارشات را از یک مرد با f**ked تا مو و کوچک چشم و یا انسان ساخته شده که bangers مانند قدرت قوی تر و Black Skinhead که صدای عالی در هدفون خود را به عنوان شما در حال air-قابل توجه القاعده و یا هر کس? هیچ مسابقه.

مبارزه با کروناویروس

تهمت نمی پوشیدن یک ماسک زیرا او را بسیار نا امن او فکر می کند آن را می سازد او نگاه unmanly. Kanye عینک کامل صورت کریستال ماسک برای کل سال 2013 تور. این دو مجموعه یک مثال خوب برای آمریکایی ها و باعث می شود او را نگاه مانند کبرا فرمانده بنابراین برنده-برنده.

حکم

آمریکا سزاوار کنی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن