هفتگی نتایج نظرسنجی: HTC U20 5G را می توان محبوب اگر قیمت مناسب, میل 20 Pro می شود توبیخ

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که برند HTC هنوز هم همچنان در ذهن مردم – HTC U20 5G می توانید دریافت استقبال

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 تیر 1399

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که برند HTC هنوز هم همچنان در ذهن مردم – HTC U20 5G می توانید دریافت استقبال گرم تحت یک شرط. قیمت به حق مردم دیگر مایل به پرداخت حق بیمه برای یک گوشی HTC مانند آنها در این روز طلایی.

این شرکت در عین حال برای قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی U20 اما اگر آن را می شود درست پس از آن وجود دارد مقدار زیادی از مردم مایل به HTC یکی دیگر از شات. وجود سربازان کوچک مایل به خرید حتی در قیمت های بالاتر ندارد و بسیاری از, اما هنوز هم بیش از کسانی که رای دادند برای جایگزین گوشی های.

Weekly poll results: HTC U20 5G has potential if the price is right, Desire 20 Pro gets the cold shoulder

گل میمون 765G چیپ ست و از 5000 میلی آمپر باتری به نظر می رسد به حق انتخاب برای تلفن. یک موضوع مشترک در اکثر نظرات بود نیاز به پشتیبانی نرم افزار. برای آنچه در آن ارزش, HTC بروز رسانی خواهد شد 2017 را U11 Lite (که با راه اندازی 8.0 Oreo) برای اندروید 10. ما نمی توانیم بگوییم که برای بسیاری از این شرکت گوشی های دیگر اما وجود دارد نه بسیاری از گوشی های HTC به بحث در مورد هر دو.

این دیدگاه نیز اشاره که LG مخملی 5G یک رقیب بالقوه برای HTC U20 5G یک صفحه نمایش OLED به همراه ناهموار بدن می تواند تعیین کننده مزیت است. اما در خود نظرسنجی مخملی رو همین مسائل به عنوان HTC – شما نمی توانید قیمت اواسط رنجرز بیش از حد بالا است.

Weekly poll results: HTC U20 5G has potential if the price is right, Desire 20 Pro gets the cold shoulder

حرکت به HTC Desire 20 Pro چیزهایی به مراتب کمتر خوش بینانه است. هنوز یک سوم خواهد یکی را انتخاب کنید تا در صورت بررسی و اثبات آن را ارزشمند تلفن و یا اگر قیمت قطره. ما می دانیم که قیمت این یکی NT$ 9,000 (یا حدود 305/€270).

بسیاری از رای دهندگان کشیده شد به پایان بالاتر U20 نیست و بسیاری فکر می کردند که سونی یا نوکیا اواسط رنجرز گزینه بزرگ است. هنوز هم وجود دارد هیچ گریزی از آن – بسیاری از افرادی که رای دادند و فکر می کنم که تمایل 20 Pro درست نیست که همه مطلوب است.

Weekly poll results: HTC U20 5G has potential if the price is right, Desire 20 Pro gets the cold shoulder
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن