هفتگی نتایج نظرسنجی: شارژ سریع است که به خوبی دوست داشت بیشتر را دارد هنگامی که آن را مطابق با استاندارد

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که پول صرف شده در شارژ سریع R&D یک سرمایه گذاری بزرگ توسط سازندگان گوشی

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 مرداد 1399

هفته گذشته نظرسنجی ها نشان می دهد که پول صرف شده در شارژ سریع R&D یک سرمایه گذاری بزرگ توسط سازندگان گوشی های هوشمند. این دسته جدید از باتری و شارژ فن آوری است که نقض 100W مانع بسیاری از طرفداران هیجان زده است.

با 60% رای مثبت پشتیبانی از شارژ سریع قوی است. اما حامیان تقسیم تقریبا به طور مساوی به دو گروه – آنهایی که می خواهند مطابق با استاندارد شارژر و آنهایی که مقدار سرعت بالاتر از همه چیز.

وجود دارد آوازی اقلیت که مخالف چنین فن آوری بر اساس که آنها تنزل باتری و کاهش ظرفیت آن در طول زمان است. در واقع نه که جزئی – 1 در 4 موافق سقوط در این گروه است.

این روابط به نظرسنجی از یک زن و شوهر از هفته پیش. اکثر مردم در حال حاضر انتظار می رود برای حفظ تلفن خود را برای 3 سال تا باتری تخریب است که قطعا یک نگرانی. یک باتری بزرگ و یک شبه مسئول با آهسته سیمی یا بی سیم شارژر به اندازه کافی خوب است برای یک چهارم از رای دهندگان.

که گفت:, شارژ بی سیم, می شود آن را سریع یا کند به نظر نمی رسد به خصوص محبوب, حتی اگر آن را کاملا مشترک در گوشی های این روز است.

Weekly poll results: fast charging is great, even better when it's standards-compliant

گوشی های هوشمند سازان ممکن است بخواهید برای اضافه کردن شارژ کنترل بر روی تلفن های خود را شبیه به آنچه Asus را با ROG تلفن 3 – می آید با یک 30W شارژر, اما شما می توانید آن را محدود به 10W و کلاه حداکثر شارژ در 80% یا 90%. به این ترتیب شما می توانید یدکی باتری خود را, اما شما همیشه باید این گزینه برای سریع بالا تا زمانی که شما واقعا به آن نیاز دارید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن