هفتگی نظرسنجی: آیا شما با استفاده از تلفن خود را بیشتر در قرنطینه یا کمتر ؟

با قرنطینه مستندات در سراسر جهان بسیاری از ما زمان صرف شده در صفحه اصلی ما از خانه کار می کنند و سپس سعی کنید

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 فروردین 1399

با قرنطینه مستندات در سراسر جهان بسیاری از ما زمان صرف شده در صفحه اصلی ما از خانه کار می کنند و سپس سعی کنید برای پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن خودمان را در پایان روز. بنابراین ما داستد کردن, پیر, لپ تاپ, تبلت و ابزارهای دیگر را امتحان کنید و ایجاد یک دفتر خانه/سرگرمی مرکز.

و (البته) ما گوشی های. که ما رو بدونم – آیا شما با استفاده از گوشی خود بیشتر یا کمتر در قرنطینه?

در حالی که هیچ یک از آنها را خواستار "گوشی های موبایل" دیگر که خود را تعریف مشخصه. آنها با شما حرکت می کند پس شما در خارج و حتی در خارج از کشور. اما این اتفاق می افتد در حال حاضر و یک گوشی هوشمند با اندازه و وزن دیگر مزیت اگر شما فقط استفاده از آن را در خانه. سابق است و حتی یک نقطه ضعف, ما می خواهم برای نوشتن یک سند کامل و حتی امروز 6+ اینچ در گوشی های.

اگر شما یک قرص شما تنها با استفاده از برای Netflix بکشد که بسیار بهتر خواهد بود برای چند وظیفه ای و یا آن را می تواند به عنوان یک صفحه نمایش دوم برای لپ تاپ خود را. اگر شما آن را کامل برج PC با راحت صفحه کلید و ماوس است که احتمالا بهترین و تفاوتی نمی کند که آن را به دیوار. بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه گوشی های هوشمند استفاده ممکن است رها کنید.

Weekly poll: are you using your phone during the quarantine or less?

که گفت:, سامسونگ و گوشی های هواوی باید حالت دسکتاپ بنابراین شما می توانید قلاب آنها را به یک مانیتور یا تلویزیون به جای استفاده از یک کامپیوتر است. آندروید این نسخهها کار میکند بزرگ با صفحه کلید و موش بیش از حد (چیزی که در iOS است که در حال حاضر یادگیری).

همچنین Galaxy برابر و همسر X هستند مناسب قرص هنگامی که شما آشکار شدن آنها. که وعده گوشی های تاشو – قابل حمل تلفن, قابلیت های تبلت. مناسب برای جاده رزمندگان حتی زمانی که آنها در خانه گیر کرده.

که کار به کار گرفته شده چه در مورد سرگرمی ؟ برخی از بازی های تلفن همراه منتشر شد به صورت رایگان دیزنی+ است راه اندازی در اروپا و هند وجود دارد حتی Quibi جریان است که با این نسخهها کار فقط بر روی گوشی شما.

Weekly poll: are you using your phone during the quarantine or less?

و در حالی که در گیر بودن در خانه با حداقل شما می توانید با استفاده از Wi-Fi و نه نگران طاقت فرسا خود را به برنامه داده و عمر باتری است که دیگر یک مسئله بیش از حد. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شراب خواری-سازمان دیده بان نشان می دهد و یا پایان آن بازی است.

بنابراین آیا شما شده است به صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن خود را به تازگی و یا از آن مشغول جمع آوری گرد و غبار ؟

شما با استفاده از گوشی خود بیشتر یا کمتر در قرنطینه?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن